SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 7

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 272854

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 539 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5709
Cor1990
w jakiego antka celowac?


jak wyżej

???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 217 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11253
Bawil sie ktos soczkami Galaxy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
GroW
nie badalem, schodzilem z cyklu w grudniu i dokupilem soma tex tylko zeby dociagnac do konca, polecialo 5 szkiel tylko , teraz wracam i uzywam go na start tylko, rozne sa opinie ale o badaniach nic nie slyszalem i sam nie robilem. Ktos tu wrzucal niedawno foty soma texu i mowil ze bedzie robil badania wiec czekam na reacje jakas...


opinie innych mają znaczenie ale gh pochłania troche kieszeni wiec dobrze robic badanie co kilka butli ( ja bynajmniej robie ) koszt jest nie wielki ok 40 zł a wiesz co masz

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470314
t3 z alphy? ktoś ma porównanie z tiro? resztki tiro latają w super cenach a jak skończy mi się zapas to trzeba jakąś alternatywe ogarnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 711 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 40034
tren w tabletkach(parabolax)- mial ktos do czynienia, jakies opinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1370
mam takie szybkie pytanko
kupilem 20 strzalow propy z androxena, jest bez daty waznosci, jak myslicie real czy fake ???]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Marian 87.
t3 z alphy? ktoś ma porównanie z tiro? resztki tiro latają w super cenach a jak skończy mi się zapas to trzeba jakąś alternatywe ogarnąć


podjadalem, dzialanie ksiazkowe, nie widzialem roznice miedzy tym i tiro, orpocz spokoju duchowego dla tiro, wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
keystone69
ziomek u mnie jina leci i bylem z nim na badaniach oboje podaliśmy p 5 iu i wynik był u mnie 5,64 z tym ze ja lece juz 8 tydzien wiec mam podwyzszone zapewne ale kwestia pewnego źródła bo słyszalem ze fejki latają


Co ty piszesz za bzdury, jakiego jina, original jintropin juz NIEISTNIEJE. Byl ten z Ukrainy, ale to juz chyba przeslosc tez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1370
pomoze mi ktos _
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
edomadara
pomoze mi ktos _


wbijaj, data w ug nie ma znaczenia, bij smialo.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosterone enanthate IP 300 - opinie ?

Następny temat

Dupe urywa zyc sie nie da!

WHEY premium