SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 7

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 270103

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34617 Napisanych postów 89649 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938854
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2316
brał ktoś tren a vermodje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 193
Ponawiam pytanie - Turanabol - PHENOM PHARMACY - 10mg tabs , w posiadaniu 200 sztuk - jak oceniacie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Kazuya
Ponawiam pytanie - Turanabol - PHENOM PHARMACY - 10mg tabs , w posiadaniu 200 sztuk - jak oceniacie ?


U nich metka nie dzialala, to o turze mozesz pomarzyc = kosz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 193
znajomy bral zeszelgo sezonu i dzialala ( bral samą) na necie na stronach stricte wschodnich w ofercie maja sporo tego srodka w cenach podobnych do naszych .... ciekawi mnie czy ktos bral Ture z PP ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 776 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34537
jak oceniacie trenA, test enan, npp z MT?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niestety z trenu e mam dostęp tylko do tych:
atomica, euromed, biosire i bionische
które brać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
zupek909
wpadlo mi w rece prolongatum nr seri 104211 data do 04.2014. pudelko wyglada normalnie ampulki rowne ale bardzo krzywo naklejone nalepki na nich, mozna je latwo zerwac nie zostawiaja zadnego sladu co myslicie?


Nr serii nie jest tutaj wyznacnzikiem, najlepiej wklej dokladne zdjecia w odpowiednim miejscu na forum. Mozesz sobie porownac jeszcze z zdjeciami ktore juz sa na forum w dziale zdjec.

https://www.sfd.pl/Omnadren_/_Prolongatum_/_Metanabol_JELFA_|_Foto_str._4_/_5_/_13-t908815.html

BSP1
Jak deka dose i genamed ktora lepsza?antek alpha czy turek org?brał krtos


Deka genamed bardzo dobra, bezbolesna. Dose rowniez ok. Antek jesli org turek to wiadomo nr.1 choc kilka osob na forum bodajrze twierdzilo iz miedzy Alpha a org turkiem nie czuc roznicy. Moze wiec warto sprawdzic na sobie? Pomysl nad tym


eses71
Witam !

Mam dylemat co wziąść:

1.Cyprio Alpha Pharmy czy Dose ?
2.Master Alpha czy Dose ?

Dil mówił że szkoda przepłacać, że wszyscy chwalą Dose bo działa tak samo, ale ja bym spokojniej jednak spał gdyby była Alpha :> Jeszcze ma Bioniche wszystkie środki ale ja nie jestem przekonany, bo wszędzie piszą o tych nieszczęsnych sypiących się gumkach.


Przy testach mysle, ze wielkiej roznicy byc nie powinno. Bilem cypio Alphy bardzo dobre, po przejsciu na Genameda nie czulem zupelnie roznicy. Mysle, ze i dose spisze sie dobrze.
Mastera bije alphy i jestem zadowolony, dziala dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43394
CYPIS
jak ip 450 testosteron?


ze 300 tam powinno byc.

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 90
ostatnie 7 stron ani slowa, wiec zapytam- jaka oxe teraz najlepiej celowac
gdybym mogl ze 3 propozycje chociaz prosic
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosterone enanthate IP 300 - opinie ?

Następny temat

Dupe urywa zyc sie nie da!

WHEY premium