SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 7

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 271568

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
navr db pharma jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Tren Ace z Dose nadal trzyma fason ?

Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2014-04-08 07:35:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202667
MasterWroc
Panowie jaka Tura na chwile obecna godna polecenia?


lece z euromedu i jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45423
Biosra , Atomic Lab , Euromed , Bioniche ( wszystko tbs ) - w którą z metek celować ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Biosira, Bioniche, Euromed działają jak trzeba. Śmiało inwestuj.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Dan
Biosra , Atomic Lab , Euromed , Bioniche ( wszystko tbs ) - w którą z metek celować ?


Wszystkie laby mają dobrą opinie.

NAVR
pisałem jakis czas temu w sprawie efedrynki oral a najlepiej eca? naprawde to całkiem wyszło z uzytku?


DB Pharma, albo Opiox.

NAVR
metakreta
NAVR
SpAiro_
Bioniche poprawiło się coś pod względem bolesności poiniekcyjnych ?


ja kupiłem deke 300mg 1ml i jest tragedia- prawdopodobnie odstawiam bo jest masakra. za pierwszy razem chodzic nie umiałem i goraczke miałem z dreszczami, pozniej rozbiłem shota na dwa w dupsko to siedziec i spac nie umiałem. do tego te gumki rozpadajace sie i wpadajace do soku... UNIKAĆ!!!



wbijam tren i nie jest tak zle :)


mowie bez sciemy. najbardziej bolacy sok jaki biłem. te gumki zaj**iscie tez swiadcza... wyglad fajny i ogolnie zacheca ale juz nic nie kupie z tej firmy bo naprawde wybor jest a wierzyłem ze spoko bedzie to bioniche. pozdro


W zeszłym roku biłem deke/mix/trena i mastera, przeżyłem

mm1986
Tren Ace z Dose nadal trzyma fason ?

Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2014-04-08 07:35:08


Tak, 3'tren również kosi - kolega leciał 1,5ml 3x week z propem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
BSP1
Jak meta z dose?


Dobra.

MasterWroc
Panowie jaka Tura na chwile obecna godna polecenia?


Pmp, Dose, Fox, Balkan.


Marciiin16
Jak aktualnie prop pmp? Bo jestem zmuszony przejsc z alphy na pmp i obawiam sie, ze sie zawiode...tak samo jesli chodzi o bolda , bo jest duzo negatywnych opini.Niech sie ktos wypowie kto testowal a nie slyszał od kolegi %)


Propka PMP ma bardzo dobrego, duzej roznicy raczej nie odczujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
tren ace z dose dobry nieco slabszy mi sie wydaje niz moja stare zapasy foxa ale warto inwestowac, jak skoncze foxa to wsiade na genamed ktorego kiedys bardzo dobrze wspominalem ale od roku nie wbijalem, master P dose tez niezly chociaz wydaje mi sie ze slabszy od alphy mimo podbicia dawki, prop dose i bioniche ciemne obydwa dobre

Zmieniony przez - Yaaraass w dniu 2014-04-08 11:42:01

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam. nie widziałem żeby ktoś brał jak tren e euromedu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1524 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15475
panowie wiem moze sie powtarzam ale interesuje mnie tura inj jezeli jest jak tak to z jakiego labu i nazwe poprosze
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosterone enanthate IP 300 - opinie ?

Następny temat

Dupe urywa zyc sie nie da!

WHEY premium