SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 7

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 272301

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1205 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24999
jest lab ktory robi ture inj tylko nie pamietam teraz nazwy podam jak sie przypomni

Zmieniony przez - maniexxx w dniu 2014-03-30 11:46:44

I will be big...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
22-400
W co celować jeśli chodzi o długą deke i wino inj? Jakieś opinie o propie Alchemii?



dluga deka pewne i chwalone . dose/alpha/swiss/Shree

Wino inj Alpha i podobno ost Bioniche wypuscilo dobre bezbolesne winko

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 776 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34537
Mam Npp z Alchemii kolor lekko żółtawy, i z kodem na pudełku, ale mam też enana i mastera i sa barwy wody. Czy to normalne? Czy to dobre legit soki. Termin do 2017. Enan nie ma zdrapki kodu a master ma. Proszę o pilną odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1205 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24999
tura inj jest z Apex Pharmaceuticals

I will be big...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10949
Witam. Chciałbym kupić deke i enana z Euromed. Warto w tą frimę inwestować? Teraz jade na enanie z Dose i jest gitara, ale Euromed mam duzo taniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 525
genotropin po dacie jest ok tylko mam straszne drętwienia primka z balkan jest ok

MARCIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
mardorek
Witam. Chciałbym kupić deke i enana z Euromed. Warto w tą frimę inwestować? Teraz jade na enanie z Dose i jest gitara, ale Euromed mam duzo taniej.



nie powiniennes bys zawiedziony z przejscia . euromed daje rade

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1514
A jak panowie Mix testa, Meta i Deca z Alpha Pharma ? Bił ktoś coś ostatnio ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Klasa sama w sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 319 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18268
panowie jak się prezentują środki z pro pharm? mało info na forum znalazłem, a zbiorczy w doping-zdjęcia zamknięty. ktoś coś słyszał?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosterone enanthate IP 300 - opinie ?

Następny temat

Dupe urywa zyc sie nie da!

WHEY premium