SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

-Dziennik treningowy by Misiekk-

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobrze ze niemam kompleksu malego penisa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Spokojnie, moze mam malego ale sprytnego, a tak w ogole to do niego tak pisalem dla jaj :P

Teraz to jzu mam pewnosc zeto shitka silka i ze to on ,po lewej na fotce

Zmieniony przez - Stanisuaf w dniu 2011-12-27 22:53:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5941
dobrze ze nie masz bigoreksji

...Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt...
Zapraszam do dziennika: http://www.sfd.pl/_Dziennik_treningowy_by_Misiekk_-t825731.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
Stanisuaf choc nie klam juz ze dla jaj o swoim przyrodzeniu pisales . Juz w tamtym roku kminiłeś jak go powiekszyc i ubolewałeś dniami i godzinami nad tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Wszystko wyszło na jaw zanim na dobre się rozkręciło.
A o tym, że masz małego nikomu nie powiemy, o to się nie martw. Powiemy, że masz sprytnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HAHAHAHAAH ja pyerdole drugi spampost bedzie

sidex i strong rozyebaliscie mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Dobra dobra, nie zbaczajmy z tematu Ciekawe co tam chlopaki robia po silowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5941
moze zalozylem ten temat w nieodpowiednim miejscu xD

...Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt...
Zapraszam do dziennika: http://www.sfd.pl/_Dziennik_treningowy_by_Misiekk_-t825731.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Strongzonk i Stanisuaf
chyba macie bratnie dusze.... albo kvtasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5941
albo wspolna rodzine...

...Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt...
Zapraszam do dziennika: http://www.sfd.pl/_Dziennik_treningowy_by_Misiekk_-t825731.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ogólnorozwojowy trening do oceny

Następny temat

Poszukuje ławeczki

WHEY premium