SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

- 1.5kg w tydzień na bombie. co jest ze mną ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no dobra a nie może być zwykłe carbo zamiast vitargo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
normalnie zgroza!! Podstawowych zasad diety nie znasz a takie dawki bijesz Do 10 min po treningu wypij szybkowchlanialne WW (moze byc carbo) plus najlepiej izolat serwatki bo napewno bedzie duzo szybciej sie wchlanial niz WPC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok gitarka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
haha kolejny tydzień kolejny 1kg mniej

żebym to ja takie postępy na redukcji robił jak na omie e2d


Od dziś dowalam tak:
białko: 800g cyca, makrela wędzona, 6 jajek, 250 g chudego twarogu, 80g WPC

Węgle: 6 worków ryżu parabolicznego, 200g owsianych, razowiec niewielka ilość, po treningu carbo

tłuszcz: migdały, oliwa, masło

Dodatki: warzywa mrożone, świerze, pikle, przyprawy, drzem niskosłodzony do śniadania


jak teraz nie pójdzie to kończe cykl i prosze dziewczyne o ręke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
moze masz kijowa ta deke i sam testa nei daje rady po mecie robic juz kg. bo w sumie dobra deka i testa to powinno isc jescze. rozumiem ze po odstawieniu mety woda zeszla ale tyle czasu po oddstawieniu to juz powino isc teraz. jak z ta dieta co wyzje napisales nie zacznie isc to cos nie tak. moze to nie jest dieta cud ale na takiej i tak powinno isc jak towar dobry. dodaj moze z rana jakiegos masła orzechowego zamiast tego dzemu. moj posilke z rana to zawsze owsiane i bialko do miksera i lyk na szybko, potem z 2lyzeczki masla orzechowego a potem dopiero po godzinie zabeiram sie na jajecznice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1161 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21670
moze masz wala jak tam libido ?

Od zadawania pokut zawsze ktoś się znajdzie lecz nie ma kto rozgrzeszać dając druga szanse.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
jak jestes na plusie kalorycznym to rosniesz nawet bez sterydow.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wałka wykluczam już strone wcześniej o tym pisałem
-libido bardzo dobre
-ręce mi włosami zarosły jak nigdy, uda też ostro, tors nawet zacząłem golić bo wyglądałem jak miś polarny

Trzeba podbijać kalorie, chłopaki mają racje, waże 100 kg a jem tyle co niektórzy 80 kilowce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1161 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21670
chyba ze jest skrajnym ekto ktory potrzebuje z 7 tys kcl hehe

Od zadawania pokut zawsze ktoś się znajdzie lecz nie ma kto rozgrzeszać dając druga szanse.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1161 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21670
sqrwiel mi zawsze wlochy rosna jak odstawiam towar moze idz zrob badanie testa i wszystko bedziesz wiedzial

Od zadawania pokut zawsze ktoś się znajdzie lecz nie ma kto rozgrzeszać dając druga szanse.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

omen

Następny temat

cykl i odblok

WHEY premium