SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

- 1.5kg w tydzień na bombie. co jest ze mną ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ocierasz paszcze rękawem od bluzy i jazda do roboty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
oliwa troszkę gryzie w gardło, ale tak czy siak nie popijam. jestem hardkorem

lepsze zdecydowanie w smaku są różne oleje - lniany, z orzechów, a nawet rzepakowy. Generalnie mają posmak jakby orzechowy, całkiem smaczny

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6910
widocznie jestem pussi, jak pije oliwe to dodaje do niej 2x tyle cytryny, i nie czuje jak wchodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no bo na oliwie wchodzi mięciutko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
hahahahaha

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29480 Napisanych postów 62907 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902453
a jak z libido i sila na treningu?ja na walku omki tez mialem spadki po odstawieniu mety.samopoczucie z dupy, brak checi do zycia,spadek sily, brak libido i miekki wacek.
omka e2d i chudnac to mi sie w glowie nie miesci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak z libido i sila na treningu?ja na walku omki tez mialem spadki po odstawieniu mety.samopoczucie z dupy, brak checi do zycia,spadek sily, brak libido i miekki wacek.
omka e2d i chudnac to mi sie w glowie nie miesci.


ty mnie mistrzu nawet nie strasz...
-libido ok
-wzrost siły
-chęci do życia też są

Ale to też mi sie nie widzi... chudnąć przy omie e2d... to ja sie bałem czy mnie całego nie potnie rozstępami przy takiej ilości soków i żarcia.. a tu dupa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mocny mial to samo na omce wbijal chyba 500mg_e2d i waga w dol poszla, widac walek, bardzo to dziwne niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 391 Wiek 69 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5534
gościu zacznij sie regenerowc sen ci potrzebny a nie nauka.

Nadmiar odpoczynku nigdy nie doprowadził nikogo do śmierci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale masakra, ale w takim razie skąd te wszystkie efekty uboczne testa jak np.:
-libido podbite
-agresor
-na treningu mega moc
-znaczny wzrost siły
-na treningu czerwona morda, zlany potem (na offie tak nie mam)
-pompa na treningu potężna
-ręce, uda mi zarosły ostro nawet wierzch dłoni czarnymi kudłami
-widoczne zmiany w sylwetce i nie mówie tu o wadze tylko o znacznym zwiększeniu obwodów, definicja grzbietu, barków, klatka wypukła podcięta, kark masywniejszy, szyja

wszystko ładnie pięknie, przyrosty regularne aż do zeszłego tygodnia...


Ale przyrost całości też nie jest jakiś ogromny, 7-8 kg to w sumie nie jest dużo jak na prawie 8 tygodni na takiej bombie...

dziwna sytuacja...



ps. rekin: napisałem gdzieś wyżej że zawsze śpie w nocy 7-8 godzin, ucze sie w dzień a i tak pozwalam sobie często na drzemke po treningu także nie tu leży pies pogrzebany

Zmieniony przez - sqrwielll w dniu 2009-11-10 21:29:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

omen

Następny temat

cykl i odblok

WHEY premium