SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

- 1.5kg w tydzień na bombie. co jest ze mną ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fotka g**** pokaże, bo nie zrobiłem żadnej przed cyklem, poza tym na razie sie wstydze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174
Jakbys sie zdecydował jednak na oliwe wycisnij sobie w szklanke 2 cytryny zalej oliwą.

Bo mmiałem tak samo a teraz mi wchodzi elegancko chociaż rarytas to nie ejst
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3484
mmmmm oliwa z cytryna ,pycha lece sprobowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174
zdaj relacje autorowi jak smakowało moze sie przekona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1161 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21670
ja tam normalnie wlewam kielona olivy i popijam voda i sie zyje

Od zadawania pokut zawsze ktoś się znajdzie lecz nie ma kto rozgrzeszać dając druga szanse.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
ja tam sie wsumie h.ja znam ale powiem Ci ze ja prawie tyle KCAL na redukcji mialem Jesz jak baba i potem marudzisz , ze nie rosniesz. Mniej wbijac a lepiej jesc !! Ja prawie cala masowke na wolowinie przelecialem i bylem taki silny jak sam Qrwa BYK z ktorego to mieso wyciete bylo Wstyd panowie , ze bijecie po 1,5 grama a oliwy woda albo cola zapic nie umicie !! Ja nikomu nie chce nic wymawiac ale ja jeszcze nigdy grama nie przekroczylem na cyklu a jak ogladam temat BodyLina to chyba trenuje tez z h...wym ustawieniem dloni ale jakos rosne !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tam sie wsumie h.ja znam ale powiem Ci ze ja prawie tyle KCAL na redukcji mialem

no dziwne, ty jesteś wielkie monstrum a ja leszczyk to co sie dziwisz że mniej jem...

Co mam zrobić jak już nic mi normalnie przez gardło nie chce przejść, wiem sam że za mało jem... wiem to bez kitu, dochodze do pewnej wagi i nie moge jej przeskoczyć bo już z żarciem nie wyrabiam...

Jem tyle co niektórzy 80kilowce no ale taki mam kiepski apetyt...Jakbym nie masował to moja dieta wyglądałaby pewnie tak:
śniadanie jogobella
obiad zupa grzybowa
kolacja 2 tosty

i przez cały dzień byłbym najedzony...

Sęk w tym że kebabów albo pizzy mógłbym zjeść 15 sztuk ed, a kurczaka wciągne 600 gram i mi sie odbija przez pół nocy... rano wstaje i jeszcze w ustach mam smak tego zasranego twarogu...

A wołowina odpada bo i tak mama marudzi że mi na diete po 600zł wydaje a mi to niepotrzebne bo i tak za duży jestem

już nie mam pomysłów jak tego kurczaka przyrządzać żeby mi smakował... tylko nie tuczący
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
a co z posilkiem po treningu ?? Carbo/Vitargo 1 g na kg plus bialko izolat/koncentrat serwatki ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po treningu wrzucam 40g Wpc + 100g owsianych zmiksowane... daje rade czy lepiej bedzie vitargo ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
po treningu to jakies szybkowchlanialne ww a nie owsianke. owsianke bierz sobie rano mix z bialkiem na szybkiego. łatwo wchodzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

omen

Następny temat

cykl i odblok

WHEY premium