SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

- 1.5kg w tydzień na bombie. co jest ze mną ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra grubasy żeby nie zakładać nowego tematu to mam pytanko:

moge uzupełniać zdrowe tłuszcze słonecznikiem łuskanym ?? Czy musze spijać tą zasraną oliwe ??

Kurde wczoraj zapiłem kielona po twarogu przed snem i przez godzine usnąć nie mogłem tak mi sie żygać chciało także odpada całkowicie ten syf...

Do ust tego nie wezme więcej


Coś co tanie i łatwo sie wchłania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
no bo ta oliwa co jest w supermarketach jest rafinowana .załatw sobie swojską od wieśniaka z włoch czy hiszpani,to będziesz ją wyjadał chlebem z talerza ,bo jest pyszna .ogólnie jako koneser kuchni śródziemnomorskiej śmiem twierdzić że w polce ciężko o nie wałowaną oliwe z oliwek
tylko że taka oliwa swojska jest bardzo podatna na temperature,bo ma mase tłuszczy wielonasyconych ,i ma krótki termin warzności
te wszystkie niby super extravergine z supermaketów typu monini we włoszech jedzą tylko biedacy,bo są robione z innych olei

Zmieniony przez - ninja pl w dniu 2009-11-11 14:47:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra to srać na oliwe...

słonecznik łuskany da rade ?

ewentualnie taki pestki dyni łuskane ??
http://www.allegro.pl/item812221266_pestki_dyni_luskane_1kg_samo_zdrowie_od_ss.html


Od razu mówie że chodzi o cene, aby jak najtaniej, gdzieś czytałem że siemie lniane da rade... zmielić wsypać w gardło zapić wodą i beknąć

Zmieniony przez - sqrwielll w dniu 2009-11-11 14:50:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
http://www.zdrowazywnosc.com.pl/index.php?products=product&prod_id=3043
to jest fajne źródło tłuszczy
te pestki fajna opcja

Zmieniony przez - ninja pl w dniu 2009-11-11 14:56:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19827
Jak oliwa ci nie przechodzi przez ryja to siemienia nawet nie próbuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak oliwa ci nie przechodzi przez ryja to siemienia nawet nie próbuj

moja babcia pija siemie lniane zalane wrzątkiem...

chcesz powiedzieć że ona jest twardsza ode mnie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19827
Niestety....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie zapominaj o orzechach włoskich.
niby włoskie a u nas też rosną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
albo masle orzechowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 367 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4016
a moim zdaniem to powinieneś dać jakieś foty, żeby Cię można było chociaż zobaczyć. każdy pier.doli o węglach, tłuszczach, białku (o wit. i minerałach jeszcze nie było) a tak naprawdę to dają Ci porady jak lekarz pacjentowi przez telefon, którego jeszcze na oczy nie widział. zobaczymy-ocenimy i wtedy będzie można coś sensownego napisać. może sobie wkręcasz, że jest chu.jnia a tak na prawdę zrobiłeś spory progress - tyle, że nie wagowy...

READY TO RUMBLE!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

omen

Następny temat

cykl i odblok

WHEY premium