SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

- 1.5kg w tydzień na bombie. co jest ze mną ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
hmm ziomek a moze to za duzo tego koksu i organizm sie jakos broni.innego wyjscia nie widze jezeli wszystko jest dopiete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w ogóle krzywe to wszystko... jak teraz nie pójdzie w tym tygodniu do przodu to ***.ne na plecy...


Ale opcje z wałkiem to od razu wykluczam na starcie...

1) dilek zarówno ome jak i mete bierze prosto z apteki

2) jakby wepchał połowie miasta wałowaną ome to chyba tylko sobie by zaszkodził zgadza sie ??

3)jeszcze nigdy nie słyszałem żeby ten chłopak wcisnął komuś wała... czy to były susty, oxa, anapolon, boldek wszystko ma co najpewniejsze i co sam bije praktycznie

4) jakim cudem opłacało by się podrabiać omke w ampułkach jak jedna wychodzi 8-9zł ?? No litości

Rozumiem trena albo bolda we flakonach walić ale omke ?? Dla mnie to był zawsze najpewniejszy pewniak z najpewniejszych pewniaków... weźcie mnie nie straszcie

Zmieniony przez - sqrwielll w dniu 2009-11-10 21:42:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 391 Wiek 69 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5534
ty a może wagę masz jakąś lewą, no bo co????

Nadmiar odpoczynku nigdy nie doprowadził nikogo do śmierci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ty a może wagę masz jakąś lewą, no bo co????



to żeś mnie kur.wa zaskoczył... w sumie za wage elektryczną dałem 25zł jakoś

Ale nawet taka waga może sie mylić ??

Jak ostatnio waga wskazała 101,5 kg to 3 razy resetowałem i wskakiwałem na wage i za każdym razem ten sam wynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 391 Wiek 69 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5534
o to leć cykl redukcyjny masz dobry start hehehe
i zmień w profilu z 102 na 101,5kg
Szukaj dalej.

Nadmiar odpoczynku nigdy nie doprowadził nikogo do śmierci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174
Moze sie mylic ; )

Bo u mnie na siłowni jest pro waga i zawsze + 1,2 kg mam na niej.

Ale róznice w wadze powinny byc pokazane.

Ja to**** sobie mówie np ze za tydzien bedzie + 1 kg i nie ma****a bede tyle sie obzerał to rana ze bedzie.

A tak na powaznie to ja bym sie nawodnił pozadnie ;).

Mi psycha siada jak waga nie skacze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
życie to jednak kawał gówna

chłopaki wbijają 500mg omki/ew solo przez 10 tygodni i robią większą mase na zupkach chińskich i kebabach niż ja na cyklu za 2 tyśki przy super dopiętej diecie...

Nie ma drugiego tak niewdzięcznego sportu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174
ee tam lepiej 250mg omo/w 10 tyg zupki i**** wie co i 14 kilo naprawde czystego miecha zrobił i stracił na bf .
I to nie chłop jak dąb tylko 170 cm

Powiedziałem że juz mu wiecej soku nie pozycze bo on z resztek robi wiecej niz ja z cyklu.

Ja radze sie nawodnic miesnie puchnął i psychika lepiej pracuje co skutkuje lepszymi wynikami, i w rezultacie robieniem masy.

P.S. tam wyzej Tekst z tym ze za duzo koksu dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19827
Genetyka Wal starego za to że ci masa nie idzie
Jak podbicie kalorii nie da rady to bym spróbował zmienić środek może coś ruszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiecie co panowie ??

Srać na to... jade z tym podbiciem kalorii... jak kolega wyżej mówi więcej wody bede pił bo 1,5 litra to raczej za mało jest co ??

Jak nie ruszy to chooj. I tak miłość jest najważniejsza, no nie mam racji ??










Zmieniony przez - sqrwielll w dniu 2009-11-10 22:21:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

omen

Następny temat

cykl i odblok

WHEY premium