SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

- 1.5kg w tydzień na bombie. co jest ze mną ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174
1,5 to tyle co ja sobie rano wypije rano 300ml do witamin pozniej szklanke coli do jajecznicy czyli razem 600 doleje 200-300 do musli i 400-500 do odzywki i juz 1,5 litra

I Ty omo bijesz ? *******nij sobie 6-8 litrów ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a chvj co tam, wale 30 a niech mnie roz.j.ebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
jesli widzisz postepy nie sugeruj sie waga , na temat poslkiej omy i tescia sie nie wypowiadam , nie sadze zeby walowali ale to nie klepie tak jak powinno , podejrzewam ze 80% tego co wyprodukuje jelfa idzie na czarny rynek i oni zdaja sobie z tego sprawe wiedz moga zanizac sterzenie . A propo kieliszka oliwy z rana , nie ejstem znawca ale czy to dobry pomysl ? rano trzeba wybudzic organizm z katabolizmu czyli szybko wchlanialne bialko i wegle nie koniecznie o niskim IG tluszcze oczywiscie tez , ale czy kielich?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1417
uhm..male dawki t3... 12,5-25mcg max, wchloniesz wiecej papu tak jak sie nalezy.

Zmieniony przez - fallenursu w dniu 2009-11-11 05:48:48

winning the fight against genetics

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 285 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2409
stres %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale afera Taka afere o nic mogl rozkrecic tylko sqrwielll.
Wode organizm przestal ciagnac i cala filozofia,po metce tez troche zlecialo a ty myslisz ze woda zchodzi przez 1 dzien.Cwicz teraz porzadnie i buduj miesien jak ci po cyklu zostanie 7 kg to zloz rece do Boga i dziekuj no chyba ze ty chcesz 15 kg miesnia w kilka tygodni ale na tym forum mysle jeszcze nikt na to patentu nie ma.A co to wogole 1.5kg 2 kg wachan na wadze to ja mam czesto i to nie jest nic nadzwyczajnego.
Moja rada jest taka przytocze zawsze aktualne slowa kolegi chudziny : wiecej ruchu mniej *******enia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
"4) jakim cudem opłacało by się podrabiać omke w ampułkach jak jedna wychodzi 8-9zł ?? No litości"

tak samo jak sie opłaca wałować propa farmaka i inne. daj mi 6000 zł to ci zrobie 20000 opakowań walonej omy.ampy sie kupuje puste i sie je zgrzewa tylko na górze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
daj mi zbyt na kartony do mleka a bede milionerem.
A co ja wezme za taki kartonik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
nie no przesadziłem z tym 6000 zł,żeby zrealizować minimalne zamówienie pustych amp w tym wymiarze mósiał bym zapłacić jakieś 800 usd,do tego przyżąd do zgrzewania,może udało by mi sie kupić za 300 .do tego koszty wytworzenia opakowania ...także nie wiem....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4700
mozna wypic nawet 10 litrow wody i nic, potrzeba elektrolitow, pomidor ma ich duzo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

omen

Następny temat

cykl i odblok

WHEY premium