SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

--=--=--=--= PLUTONIUM Peak International --=--=--=--=

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24460 Napisanych postów 68141 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537980
czy to jest legalne ?

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7625
Paczkę dostałem dziś .
Od razu zadowolony w ten sam dzień zdecydowałem się wypróbować to cudo 20g i 1 tabletka. (reszta na następny trening )
Rozpuszczalność 10/10
Smak 11/10

Po wypiciu od razu czuć orzeźwienie po około 5 minutach szybsza reakcja rozbiegane oczy nadmiar energii ogólnie bomba .
Droga na siłkę zawsze wygląda u mnie tak, ze kiedy dochodzę do siłowni jestem już zmęczony dziś mogłem biegać
Trening klata i triceps
klatka super spompowana łapka tak samo nadmiar energii zużywałem podciągając się na drążku bo aż mnie nosiło,po treningu carbo i do domu.
Po powrocie porcja ryżu z mięsem i nie wiem czy to wina skurczonego żołądka bo dopiero zaczynam masę i zwiększam porcje jedzenia czy to przez detonatora ale ból brzucha dosyć silny przez około 15 min po jedzeniu bez żadnych innych rewelacji żołądkowych
Ogólnie jestem mega zadowolony środek wart swojej ceny i kopie elegancko

Pomimo ze brałem go jakieś 5 godzin temu nadal jestem nieźle pobudzony.

Zmieniony przez - felippe w dniu 2009-12-21 21:22:48

"Siła, masa brak k****a" :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3911 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32241
zapomniałem, że na siłke to dzisiaj prawie biegłem nie wiem co tam siedzi ale kosi porządnie :)

zuo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4706 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19503
no jest kosa
dziś jak nogi zrobiłem bo do samochodu ledwo doszedłem hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 653
i ja dziś zużyłem swoją próbkę.
smaczek super, cos ala multiwitamina, wchodzi gładko, mordy nie wykręca ;) 10/10
rozpuszczalność 10/10

po jakoś 7min. zacząłem czuć mrowienie na twarzy, potem uszach :D
trening:
1. spociłem się jak dzika świnia :D w sumie już ubierając buty i kurtkę idąc na siłkę zrobiło mi się dość "parno"
2. pobudzenie totalne, chciałem wszystko przenosić, po serii praktycznie od razu rwałem się do następnej
3. pompa na cacy, lekkie pieczenie jak opisywaliście czułem tylko w lewym bicu, na prawym luzik, klata to samo.


wnioskuję, że przy produkcji detonatora palce maczała NASA w celu wysyłaniu astronautów na orbitę nie używając przy tym statków kosmicznych.

produkt must have, na bank polecam każdemu puszeczkę na spróbowanie, nie pożałujecie, a w połączeniu z innymi suplami to będzie totalny kosmos.

Jeszcze raz dziękuję za próbkę! pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
za 200zl mozna praktycznie wszystko juz kupic, zwlaszcza meso APS, takze tu juz konkurencja jest mocna, do czego zmierzam -> promocja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24460 Napisanych postów 68141 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537980
masakra nie kupil bym nic innego, bo nic tak mnie dotychczas nie probilo nie mowiac o srodkach niedozwolonych

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
ERA DETONATORA

PROMOCJA!!!

Na wskutek otrzymanej mega dużej ilości maili od was, z prośba o Promo na DETONATORA postanowiłem na czas nie określony zrobić,na DETONATORA, cenę 159zl!!!

Mam nadzieje ze to wam trochę pomoże w zakupie tego najlepszego PRE WORKOUT BOOSTER
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
solys88 - chciałes promo i masz - teraz ciekawe czy kupisz

Moim Zdaniem to za mała cena za ta Rakiete

Pierwszy raz boje się wypić Kawy przed Treningiem przez DETONATORA

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2009-12-22 10:44:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
jestem glosem tlumu
tak btw to wiecie ile detonator ma kreatyny w porcji? pi razy oko chociaz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanko o createston

Następny temat

NIech nam koksuje 100lat%-)

WHEY premium