SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

--=--=--=--= PLUTONIUM Peak International --=--=--=--=

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Stu, Może dostaniesz, ale nie bierz tego, bo na bank ma taką moc, że stulejkę ci rozerwie

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A Tobie ten wielki kanion baniak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
No tyle to wyczytałem, chodziło mi o bardziej konkretny skład

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
ja tez mogę dostac próbeczkę ?

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19
Kupiłem Detonatora i jestem zawiedziony na całej linii. Wcześniej brałem White Flooda, później Deca Stack teraz przyszedł czas na Detonatora. White Flood bardzo mocno pobudzał, nie można było usiedzieć w tym samym miejscu, z czasem działał słabiej i trzeba było zwiększać dawki jednak mimo wszystko byłem zadowolony z tego suplementu. Deca Stack też działał bardzo dobrze nie pobudzał aż tak jednak po spożyciu czułem pasje do ćwiczenia i też się bardzo fajnie na nim trenowało. Oczywiście pomiędzy cyklami tych no-boosterów robiłem duże przerwy. Dziś wziąłem 1 dawkę Detonatora (1 tabletka + 20g proszku) i nie czułem praktycznie żadnego pobudzenia. Zacząłem się pocić zanim zacząłem robić ćwiczenia, nie wiem, pewnie twórcy dodali jakiś składnik na pocenie żeby ćwiczący myślał że niby robi trening lepiej niż zwykle. Pompy też nie zauważyłem większej niż zwykle więc i w tej kwestii Detonator polega. Dodatkowo ta cena - za 150zł myślałem że kupuje produkt z górnej półki a dostałem bardzo przeciętny żeby nie powiedzieć słaby no-booster. Dawki na pewno nie zwiększę, było by to nie ekonomiczne. Jutro do treningu dam Detonatorowi ostatnią szanse, jeśli ponownie zawiedzie sprzedam go i kupie co innego. Nie polecam wam tego produktu. Zauważcie że większość pozytywnych opinii o tym no boosterze wypisują osoby z napisem "Hi Tec & Peak" pod nickiem. To jest właśnie ich zadanie na tym forum - chwalenie swoich produktów, reklamowanie ich. Bierzcie to pod uwagę czytając opinie na tym forum. Jeszcze raz odradzam wam zakupu Detonatora, nie warto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Cześć,
Jesteś zbyt nadgorliwy, zarejestrowałeś się tylko po to żeby napisać tą wypowiedz oki.
Ale oceniasz produkt po jednej porcji w dodatku tej Okrojonej dla mniej zaawansowanych gdzie JESTEŚ po PARU mocniejszych Stackach ?

25 Treningów przy dawce 40 Gram + 2 kaps to MAŁO ?

40 gram + 2 Kaps od tego zaczyna się JAZDA gdzie sam o tym pisze cały czas.

Co do W. Fl.oda - dosyć, że mąka to NIC kompletnie po nim nie czułem i był niedobry.

Także, akurat Ja i wiekszość ćwiczących, próbuje wielu Stacków żeby mieć porównanie i nie pisać głupot.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
silkamen gdzie kupiles Detonatora?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1759
silkamen to że na Ciebie nie działa to nie znaczy że produkt jest do kitu może to coś z Tobą jest nie tak ale nie będziesz stratny napisz do mnie na gg a na pewno go odkuje dla siebie .
Ps:wal dalej Deca Stack
Pozdro

trenuj ostro albo giń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19
jabolcook - Tak, 25 treningów to mało, mowie tutaj oczywiście o stosunku ceny do jakości, gdyż wydam w tym przypadku na te 25 treningów aż 150zł, a moje subiektywne zdanie (bo o tego typu suplementach nie da się pisać obiektywnie)jest takie że Detonator jest gorszy od poprzednich no-boosterów jakie brałem. Czyli w przeliczeniu kosztów na 25 treningów: Detonator -150zł, White Flood -55zł, Deca Stack -75zł. Czyli jak widać Detonator jest najmniej opłacalną opcją, jest 2x droższy (w przypadku White Floda aż 3x droższy). Detonatora kupiłem na allegro, u jednego z "super sprzedawców'. Jutro mam trening SW, wezmę podwójną dawkę i napiszę jak się trenowało, jak nie będzie co najmniej tak dobry jak dwa pozostałe no-boostery to będę się go musiał pozbyć. Wasze argumenty ze smakiem do mnie nie przemawiają, nie po to kupuje się suplementy żeby dobrze smakowały, a problem ten rozwiązano np. właśnie w Deca Stack umieszczając cały suplement w kapsułkach.
ps. IRON-MEN2 podaj gg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanko o createston

Następny temat

NIech nam koksuje 100lat%-)

WHEY premium