SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

--=--=--=--= PLUTONIUM Peak International --=--=--=--=

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Ni*****a nie rozumiem niemieckiego. powiedzcie cos wiecej, jaki to suplement. po trneingowy? przed? i kiedy sie go spodziewac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Wyjdzie Przed FIBO 2010

"Project X" ma zadanie rozwijać mięśnie, popijany podczas treningu, umożliwia ultra szybkie uzupełnienie najpotrzebniejszych substancji anabolicznych
Drink z Project X'a jest idealnie dopasowany do treningu na Detonatorze.

Czyli Popijamy go podczas Treningu.

Domniemany skład

Auch wenn an der genauen Zusammensetzung des Workout Drinks noch getüftelt wird, so scheinen einige Bestandteile als „gesetzt“ zu gelten. So werden BCAA-, Glutamin- und Argininverbindungen, bzw. Derivate und Präkursoren dieser Aminosäuren voraussichtlich ebenso wie Glucose Polymer und Electrolyte in die Formel mit einfließen. Welche weiteren Co-Substrate enthalten sein werden, ist noch offen.



http://www.peak.ag/blog/“project-x”-–-workout-drink-von-peak-international

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2010-02-01 22:47:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
rowniez ja gratuluje zwyciezcy!!!!! pomyslowosci oczywiscie a teraz jeszcze wloz tyle samo pracy w trening i rosnij a detonator napewno znakomicie Ci w tym pomoze!!!! pozdro Luk_aszz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
PROJECT X, jest to nazwa eksperymentalna, prawdopodobnie ten produkt będzie się nazywał „Cyclone“ , na razie znajduje się on w fazie testów z udziałem Alexey Lesukov.

Co to jest Projekt X?

PEAK INTERNATIONAL chce wypuścić napój, który będziemy popijać podczas treningu, tak aby na bieżąco dostarczać organizmowi niezbędne substancje. Project X będzie miał taki skład aby optymalnie współdziałał z Workout-Booster DETONATOR.
PROJECT X będzie mail za zadanie zwiększyć wydolność treningową, szybsza regeneracje pomiędzy seriami i zwiększyć sile, umożliwi to jego perfekcyjnie dobrany skład( po zakończeniu testów może uledz zmianie) :

- BCAA
- Glutamina
- Arginina

- polimer glukozy
- Electrolyte

Termin wprowadzenia tego produktu jest przewidywany przed FIBO 2010




Zmieniony przez - KamilHITEC w dniu 2010-02-02 13:35:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Witam Na pewno DETONATOR się nie zmarnuję, teraz szkoła więc miska średniawa. Więc stwierdziłem ,że DETONATOR poczeka aż będą wakacje abym z niego mógł wyciągnąć jak najwięcej i napisać opinie
Pozdrawiam i Dziękuję po raz 100

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31117
graty Luk_aszz!!!

co do tego projectu x, to się ciekawie zapowiada, skład fajny, wszystko co przydatne w czasie treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie znalzłaby się jakaś nagroda pocieszenia ???

Całe życie marzyłem o tej koszulce " Life is too short to be small "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
Luk_aszz nie czekaj do wakacji wkoncu szkole maz praktycznie caly rok a wakacje 3 miesiace!!!! ogarniaj miske w szkole mieso i ryz w pojemniki i do przodu " Life is too short to be small "!!!!! a tak powzanie nie zaniedbuj szkoly ale naprawde mozna to wszystko pogodzic !!!! pozdro!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Wiem, wiem. Dojeżdżam do szkoły 30km, od 6 do 16 mnie nie ma w domu(ale to mały problem). Teraz chce zacząć chodzić na prawko to nie będzie mnie w domu od 6 do ok. 20. Więc lipa... A wiem ,że w wakacje dam z siebie 200% i będę mógł z czystym sumieniem powiedzieć "Detonator mnie klepał!!!".
Pozdrawiam.

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
ja mam podobnie jak Ty!!! tylko ze ja 30km dojezdzam do pracy... dzien od 11 do 18 czasami prowadze jakis trening indywidualny... wiec malo czasu dla siebie !!! ale jakos trzeba dac rade!!!!! tym bardziej ze moje przygotowania troche nieraz daja popalic czasami musza to byc 2 treningi dziennie!!!!! w okresie przed startem robie nawet 20 treningow w tyg!!!! rano obwod zamiast areobow a popoludniu trening na wybrana grupe miesniawa!!!! nie jest latwo ale jakos trzeba to wszystko pogodzic!!!! powodzenia w takim razie!!! pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanko o createston

Następny temat

NIech nam koksuje 100lat%-)

WHEY premium