SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

--=--=--=--= PLUTONIUM Peak International --=--=--=--=

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1189
nie, jak robie cykl to tylko sam.
Szczerze to szukam pobudzenia przed treningiem, na nic więcej nie licze, a że ma beta-alanine i sporo kofy to pobudzenie będzie. Ale jabi powiedz no, czy nowy detonator to :stary detonator +nowe składniki, czy całkowicie zmieniona forma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
o wypowiedz kamila i chyba jest najbardziej kompetentna osoba zeby mowic na ten temat
"Chłopaki w Luksemburgu kończą prace nad upgrade nowego Detonatora, będzie ulepszona formuła:
DETONATOR - ULTIMATE PROPRIETARY BLEND
T.N.T. DETONATION ENHANCER
RESURRECTION ACTIVATOR
ANABOLIC HORMONE STACK

Dodatkowo ma zostać delikatnie poprawiony smak na jeszcze lepszy

Dalsze info wkrótce "
wiec jak widzisz pisze ze ma byc ulepszona nie zmieniona. pozdro a co do starej wersji napewno da ci niezlego kopa!!!pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619
obecny detonator daje niezłego power'a i ma dobry smak!jestem ciekaw ulepszonej wersji?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
szczerze to ja tez wiec czekam i nie podaje organizmow teraz zadnej kreatyny ani stacku kreatynowego

Zmieniony przez - T.Pabiniak w dniu 2010-03-06 11:49:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86
Znacie już może cenę ulepszonej wersji ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
cena nie ulegnie zmianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619
ulepszony towar w tej samej cenie,to dobra wiadomość!)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5392 Napisanych postów 15408 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388286
jem od 2 tygodni i spodziewalem sie czegos lepszego po wielu przeczytanych tutaj opiniach:
po 1 pucha ma za waski i ostry gwint i pocialem sobie reke przy wkladaniu miarki, nie kazdy lubi sie pier***ic i przesypywac 5 lyzek ze scianki puchy...
po 2 przesylka przyszla do mnie i jak sie okazlo pojemnik z capsami odpadl i teraz musze lowic je z proszku, nie moglo byc tego w jakiejs osobnej folji??? smak bardzo dobry, dzialanie nic nadzwyczajnego, nie wiem jak ktos moze pisac ze cwiczy 10 lat i nic go tak nie kopalo, ja juz troche preworkout nawpierdzielalem, ostatnio szedl shotgun i mialem przerwy ponad 6 tygodni, dzialanie dla mnie jak Horsepower tylko ze slabiej i tutaj ratuje tylko smak, bo cena zbyt wysoka, wiecej napewno nie kupie, nawet nowej formuly, podsumowujac :

slabszy horspower z lepszym smakiem i wieksza cena, dziekuje dobranoc.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Ja tam czekam z niecierpliwością na NEW Formula, lubię pompery przed treningowe na maxa prócz białka i aminokwasów są to u mnie kolejne ważne suple
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanko o createston

Następny temat

NIech nam koksuje 100lat%-)

WHEY premium