SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

--=--=--=--= PLUTONIUM Peak International --=--=--=--=

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jak znalazlo by sie cos na otarcie łez :D ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
pewnie ze tak "duze brawa"
a tak powaznie moze wymysl jeszcze cos odnosnie innego produktu moze wpadnie za to jakas koszulka!!!! staraj sie moze ktos nagrodzi Twoja kreatywnosc!!!! pozdro i nie przejmuj sie nastepny konkurs moze wygrasz!!! rosnij w sile

Zmieniony przez - T.Pabiniak w dniu 2010-02-05 23:45:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 156 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16602
z czystym sumieniem mogę polecić, nigdy jeszcze nie zdarzyło się żeby po 2 porcjach(dostałem próbkę) suplement dawał widoczne efekty, w tym przypadku tak było, a trochę już w życiu zjadłem.
Może nie było aż mega rozrywającej pompy, ale jak już na początku daje wyraźne odczucia to na pewno w dłuższej suplementacji będzie kozak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
wiesz co ja musze powiedziec ze co wazniejsze wiele takich stackow przedtrenigowych ma bardzo fajne dzialanie w pierwszym tyg pozniej juz jest gorzej!!!!! tutaj smialo moge polecic bo biore detonator przeszlo 3 tyg i jest nadal tak samo jak na poczatku!!!! naprawde swietny produkt!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31117
ja powoli kończę puszkę, pobudzenie przed treningiem za każdym razem konkretne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no wlasnie ja tez musze przyznac ze bylem milo zaskoczony gdyz bralem produkty innych firm (nie bede wymienial nazw bo nie chce robic kryptoreklamy po prostu na mnie nie dzialaly) i po np tyg sposowania ogranizm sie przyzwyczal i wogole na mnie nie dzialal, jedyne co czulem to smak ktory mi sie odbijal przez caly trening... tutaj wyglada to troche inaczej.... mysle ze sporo osob sie ze mna zgodzi!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 337 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2562
dzieki kamil za odpowiedz
3,8g kreatyny w porcji to jak dla mnie ni za malo zeby nie brac pod uwage, ni w sam raz zeby traktowac przy mojej wadze jako pełną porcje
jak bede na stalej suplementacji kreatyny to taka dawka sie nada, wtedy zdam relacje

Zmieniony przez - cyklon-b w dniu 2010-02-07 11:25:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 623
KamilHITEC napisał: "PROJECT X, jest to nazwa eksperymentalna, prawdopodobnie ten produkt będzie się nazywał "Cyclone" "

raczej sie tak nie będzie nazywał, bo Maximuscle wytoczyła by Peak'owi proces. Maximuscle juz maja produkt o nazwie Cyclone i to od bardzo dawna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 337 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2562
jakos Fitness Authority nie wytoczylo procesu peakowi za skopiowanie nazwy detonator
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanko o createston

Następny temat

NIech nam koksuje 100lat%-)

WHEY premium