SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

--=--=--=--= PLUTONIUM Peak International --=--=--=--=

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056


let it burn:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2173
ja czekam na cos po treningowego w wydaniu PEAK INTERNATIONAL bo na tego typu produkty jest duze zapotrzebowanie a tak naprawde nie ma nic konkretnego a jak juz jest to cena kosmos

Supplements it's my world

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
Cos konkretnego już jest

HI TEC ma CREATESTON

A w PEAK to mamy 3 rodzaje Createstonu:

Createston Normal
Createston Massiv
Createston Professional

No może cena odstraszać niektórych, a najbardziej Createston Professional

Czekamy na następne produkty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2173
tak wiem bo sam stosuje MASSIV'A
mylalem raczej o czyms w opakowaniu zeby starczylo na miesiac czyli okolo 1,6kg przez co obnizy to swoja cene i bedzie stac na niego wszystkich
jezeli chodzi o formule to nie wiem czy da sie jeszcze bardziej go ulepszyc bo ma w sobie praktycznie wszystko

Zmieniony przez - Olympia-S w dniu 2009-12-20 10:39:49

Supplements it's my world

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
Dokładnie

myślimy nad nowymi produktami, ale nic nie zdradzę będą niespodzianki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Po tym Detonatorze na drugi dzien mi się bice pompowały jak autem jechałem. CHORY SPRZĘT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12059 Napisanych postów 160497 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234597
za 45min lece na silke i beda testowal to "cudo"

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 304 Wiek 97 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3769
KamilHITEC
pewnie cos szykujecie kurjozalnego bo po detonatorze to trzeba cos mocnego stworzyc na regeneracje po treningu.

tylko zaskoczcie rowniez CENA ! w tym pozytywnym kierunku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12059 Napisanych postów 160497 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234597






witam!
jestem po treningu...

no wlasnie... gdybym mogl okreslic jednym slowem to co sie dzialo to byloby to BÓL!

ale po kolei:
1.Smak/Zapach
Proch-smak bardzo intensywny bardzo slodki i kwasny jednoczesnie rozrobilem w 250ml wody to pape wykrecal godnie, ogolnie smialo mozna rozrobic w 500ml jak komys nie przeszkadza spozycie wiekszej ilosci plynow przed treningiem. Posmak grejfrutowy jakby. Zapach jak orenzadka w proszku.
Kapsy-Zapach bardzo intensywny ziolowy, smak nie wiem, bo wolalem lyknac od razy

2.Dzialanie:
po oklo 35min zaczelem czuc mrowienie na ustach i nosie ale nie zbyt silne, takie delikatne. Poczulem rowniez cisnienie w baniaku. Silne pobudzenie chec do treningu-porownywalna do noxa od doriana. Po zrobieniu po jednym cwiczeniu na bika i trica moglbym skonczyc trening, bylem spompowany dosyc ostro, jak na koniec normnalnego treningu. Ale ja dolozylem do pieca jeszcze po 2 cwiczenia i 4 serie w kazdym, bol wywolany pompom tak silny, ze az chcialo sie przerwac sesje. musilaem robic dluzsze przerwy bo nie dalbym rady normalnie zrobic serii.

Produkt jak dla mnie bardzo dobry zasluguje na szostke. Zeby bardziej wam nakreslic dzialanie to jak polaczenie pobudzenia z nox pumpa I wersja i 2 miarki no xlopde

pozdrawiam.


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2009-12-20 19:31:34

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanko o createston

Następny temat

NIech nam koksuje 100lat%-)

WHEY premium