SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

--=--=--=--= PLUTONIUM Peak International --=--=--=--=

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 368
Witam, czy moja wiadomość z danymi doszła?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 62 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2566
Na mnie żeby zadziałał prawidłowo, to muszę go spożyć 1,5/2 godziny po posiłku inaczej nie klepie tak mocno

"życie to wielki samolot, a Ty jesteś jego pilotem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
Doszla probka, dzieki. Jutro wezme przed treningiem klaty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13528
OOo probeczka w skrzynce od wczoraj lezala ;pierwsze spostrzezenie to nieciekawy zapach hehehehe

spozyte pewnie bedzie na dniach takze relacje odnosnie dzialania dam pozniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6298
No ja też zdam relacje , po otworzeniu jako ciekawski musiałem proszek powąchać, efekt taki ze zaciagnałem troche prochu do nosa co sie równało z masakrycznym pieczeniem całej mordy i mrowieniem.
Smak nawet dobry , ale piecze po wargach , rozpuszczalność bdb
Wytrzymałość poprawiona , koncentracja też , pompa rozrywająca :)

Zmieniony przez - Bysiu_22 w dniu 2010-05-22 21:37:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 358 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10881
Ile tego bierzecie? ja dostałem dziś i dziś zamierzam brać:) tam jest 2 talblety i 40g? całe pyknąc czy połowę?

LoliTas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 62 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2566
ja pierwszy raz borę takiego boostera przed treningowego i na początek wziąłem pół porcji też tak możesz spróbować zobaczyć czy działanie jest takie jakiego się po nim spodziewałeś. Ja szybko przeszedłem na porcje 40 + 2 kaps.

"życie to wielki samolot, a Ty jesteś jego pilotem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13528
no to jestem po treningu. Z uwagi, iz jestem na cyklu m in. z NO-Xplode (bede porownywal wlasnei do tego boozera Plutonium), to wzialem cala porcje 40g + 2caps. Robie trening HST i jestem aktualnie na 5tkach (czyli 3 serie na dana partie po 5 powtorzen)

PIerwsze spostrzezenia, to takie, ze nei gonilo do kibelka po zazyciu (a np. zdarza sie czesto po no-xplode) takze juz duzy plus, bo zadnych rewelacji zoladkowych.

Rozpuszczalnosc dobra, smak...o wiele gorszy niz No-Xplode ale oczywiscie bezproblemowy do wypicia. No xplode to przy tym soczek

To by bylo tytulem wstepu. Teraz dzialanie:

- pobudzenie: powiedzmy srednie, mnie raczej rzeczy ciezko pobudzaja ale i tak pobudzenia nie potrzebuje bo na trening ide wystarczajaco zmotywowany

- wytrzymalosc i sila: tutaj bardzo mile zaskoczenie, bez problemu zrobilem kolejny dzien HST ze zwiekszonymi obciazeniami na kazdym cwiczeniu!!! dla mnei to duzy plus, gdyz zdarzalo sie robic 2 treningi pod rzad tym samym ciezarem a tu sobie rzucilem od razu progresje i bylo dobrze. Powiem, ze no-xplode silowo tez dawal rade ale po Plutonium odczuwalem jednak mimo wszyskti mniejsze zmeczenie utrzymujac te same przerwy. Kolejny plus.

- pompa: i tutaj rowniez pozytyw. Po pierwszej porcji zdecydowanie wieksza pompa na treningu niz po miarce no-xplode. Jednak musze pwoieidziec, ze jest to pierwsza porcja a No-xplode biore juz od miesiac i moglem sie neico pzryzwyczaic. Porownam to do tego, ze po pierwszej porcji no-xplode po prostu mnie rozerwalo, nigdy takiego siebie po treningu nie widzialem, tutaj efekt byl nieco mniejszy ale zdecydowanei wiekszy niz na poprzednim treningu na xplodzie. takze wydaje mi sie to rowniez na plus.

- podsumowanie: Jesli kazda porcja dostarczy takich wrazen jak pierwsza to goraco polecam. Moze nie wychodzi najekonomiczniej ale tez nie jest najgorzej z cena. Ja narazie co parwda podziekuje jesli chodzi o kupno, gdzy pozostane narazie na xplodzie i Vasobolania (ktory czeka na swoj czas po cyklu kreatynowym) ale niew wykluczone, ze kiedys siegne po Plutonium osobiscie. Po pierwszej porcji polecam tenb produkt. (chociaz odstrasza mnie i,losc skladnikow )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 258 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10944
Jest ktos kto nie dostal probki od irona ?

Bo ja jestem ta osoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91745
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanko o createston

Następny temat

NIech nam koksuje 100lat%-)

WHEY premium