SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plutonium w redukcji i rzezbie

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 304 Wiek 97 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3769
odkad pamietam zawsze gdy cwicze uzywam preparatow majacych dzialac rozszerzajaco na naczynia krwionosne. Kazy trening suplementuje preparatami z grona NO i chwale sobie ich dzialanie z kilku powodow:
- czuje zwiekszona koncentracje
- nastepnego dnia czuje ze cos cwiczylem
- maksymalne spompowanie miesnia powoduje ze czuje ze miesien jest izolowany podczas cwiczen.

obecnie jestem w trakcie redukcji, i nie uzywam zadnegopreparatu o ktorym mowa powyzej.

mam pytanie czy Plutonium bedzie odpowiadal obecnemy typowi mojego treningu majacego na celu redukcji bf?
do tej pory uzywalem glownie Vasabolonu w porcjach 8-10 przed treningiem, to jedyny pomper jaki stosowalem ze stajni Hitec/peak.

w opisie Plutonium zaznaczane sa jego wlasciwosci termogeniczne, wiec pasowalo by.
ale sa wnim rowniez zawarte rozne formy kreatyny ktorych nigdy na redukcji nie uzywalem.

jesli mozna to prosze o pomoc w doradzeniu i nakierowaniu mnie na sens kozystania z plutonium.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no napewno tak bedzie nawet chlopak ode mnie bedzie wychodzil i bardzo mnie ciekawi z jakiej strony sie zaprezentuje.... jeden z forumowiczow mial nawet probowac swoich sil ale cos ostatnio nie pisze czy sie szykuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41522
Plutonium MIAŻDŻY!!! jak najbardziej nada się na redu!! 5min po wzięciu porcji zaczynałem pocic sie jak swinka! I na niczym innym, nigdy nie miałem tak intensywnych treningów. Serio. Nie jestem żadnym pracownikiem Hi-Tec! Brałem to jak jeszcze nazywało się Detonator! nie znam mocniejszego środka. Jakbym nie był z***any po całym dniu chwile po wzięciu porcji robiłem zaje***sy trening!


POLECAM!!!!!!!!!!!

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
Najmocniejszy stack jaki brałem!

Plutonium możesz stosować również w redukcji looknij na:

THERMOGENIC FIRESTARTER
Acetylo-L-karnityna (ALCAR)
N-acetylo-L-tyrozyna
Winian L-karnityny
Chlorowodorek glicylo-propionylo-L-karnityny (GPLC)
L-Tyrozyna
Ekstrakt z pieprzu kajeńskiego (10% kapsaicyny)
Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy (10% synefryny)
Kora białej wierzby (15% naturalnych salicynianów)
Dwuwinian choliny
Inozytol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
nie pisalbym ze najbardziej nada sie na redukcji bardziej ze jest swietnym suplementem w okresie redukcji jak i budowania masy miesniowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41522
Moim zdaniem bardzo się nada- wiadomo jak jest z siłami i energią do treningu podczas redu. A porcja Plutonium załatwia tą sprawę. Dodatek termogeników pomaga w zrzucaniu fatu.

A najbardziej, to na redukcji nadaje się dietanabol i odpowiedni aerobowy treningbolon

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 304 Wiek 97 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3769
to mnie rozbawiles :) dietanabol

w takiem razie szarpne sie na Plutonium
starczy na miesieczna redukcje a zapewne zostanei to i do zimowej masowki doloze na mocny wstep.

nie wiecie czy mozna plutonim kupic bezposrednio z polskiego hi tecu bo zawsze tak zamawiam ich produkty?
wiadomo jakas packmania albo znizka sie wyszuka.

Detonator mialem okazje sprobowac w dwuch porcjach po 20g
chyba zaraz jak pojawil sie na rynku polskim bo probke otrzymalem od Ironmana. ale nie pamietam specjalnie jakie bylo dzialanie (jesli bylo by slabe to bym zapamietal), smak byl swietny tyle zapisalo sie w pamieci :), zreszta nie slyszalem jeszcze zadnej negatywnej opinie na jego temat.

Zmieniony przez - QwertyKrk w dniu 2010-11-24 10:57:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
napisz zamowienie do mnie na maila:

[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 304 Wiek 97 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3769
KamilHITEC
poczekam jeszcze kilka dni na oczekiwana promocje i wtedy zamowie Plutonium i kilka innych Puszek.

oby pojawila sie na poczatku grudnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
bedzie na poczatku grudnia;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41522
Heh, ja też z niecierpliwością czekam na śnieżynke i zbieram $$$

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
mysle ze bardzo duzo osob czeka na sniezynke.... bo w tamtym roku sporo osob sie niezle zaopatrzylo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CWICZENIA Z NATALIA GACKA DLA KOBIET

Następny temat

HI TEC TV At Golds Gym Venice

WHEY premium