SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

### FAQ : BICEPS / RAMIENNE / RAMIENNO - PROMIENIOWE ###

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
Spróbuj tego:

Biceps:
1) młotki 5x5,
2) uginanie sztangą 4x12-14.

Polecam!

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 879
Poprzedni trening mialem bardziej 'hardcorowy' mialem tam 4x młotki, 4x stanga stojąc i 4x modlitewnik.

A ja mam pytanie z innej beczki, można stosowac superserie Biceps, plecy? (grzbiet). Bo jest tak ze w czwartki mam mało czasu na siłowni a chciałbym się uwinąć w krótkim czasie. Rozwiązaniem są superserie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Jasiek:

hardcore trening na takie lapki?

po hooy?


a superserie na bic - plecy to nie sa zadne superserie, poza tym zalosny , karygodny i zenujacy pomysl.

przeciez biceps pracuje razem z plecami. Czyli caly trening mialbys NA biceps bez odpoczynku... maraton.. spalisz go i mozesz nawet uszkodzic.

poczytaj o podzialach!

https://www.sfd.pl/temat304252/


Zmieniony przez - WODYN w dniu 2007-03-23 19:53:24

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...a poza tym może sie stac wogole niemozliwe z czasem/w takim połączeniu/ efektywne trenowanie najszerszych- przetrenowane bicepsy szybko dadz a znac o sobie- zanim pklecy na dobre zaczna pracować/chcesz osłabiać jeszcze najsłabsze ogniwo.../.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 879
Więc ustalmy, zaczynam czwartek trening plecami.
Tutaj mam pare pytań. Mam strasznie zaniedbane plecy. Po porządnym wiosłowaniu często nie potrafię dokładnie zrobić martwego. Można to przełożyć na inny dzień?.


Czwartek:

Drążek szer uchwyt. 3x8
Wiosłowanie sztangą (tułów prawie równoległy do podłoża) 4x10
// tutaj mam pytanie, Wodyn czytałem twój obszerny art o wiosłowaniu. Pisałeś ze dobrze jest zrobić pare rodzajów wiosłowań w treningu, bo jest pewność ze wszystkie mięsnię zostały 'poruszone'. Jakie wiosłowanie jest najlepsze?(hmm.. poprawe ogolnie siły ponieważ to co teraz prezentuje to jest naprawde żalosne) Zrobić np. te wiosłowanie + jednorącz?. Do tej pory robiłem te +

+ Wiosłowanie połową sztangi 3x10
A na końcu jeśli dawałem rade to martwy 4x10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777736
Mam pytanie do Wodyna mianowicie napisałeś w poście taki trik:
najlepszy trick na nadgarstki; chwyc szeroko a zamiast na bicepse skupiaj sie na zaciskaniu palcami sztangi, ale MOCNO!!!!
Czy taki zabieg pozwala wzmocnic w jakiś sposób nadgarski?
Pytam bo dosc często bolą mnie nadgarstki po uginaniu prostym gryfem a jednak to ćwiczenie zdecydowanie lepiej wchodzi na biceps niż łamana
Więc moze to coś pomóc ? pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 879
temat usechł ?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
jasiex_pl

Więc ustalmy, zaczynam czwartek trening plecami.
Tutaj mam pare pytań. Mam strasznie zaniedbane plecy. Po porządnym wiosłowaniu często nie potrafię dokładnie zrobić martwego. Można to przełożyć na inny dzień?.

SKORO W PLERACHG SZYBKO TRACISZ SILY TO SUGERUJE ROZLACZYC PLECY NA 3 DNI:

PRZYKLADOWY MATRIX:

WT: PO NOGACH MARTWY CIAG NA 10 POWT

CZW: PO BICEPSACH (5 POWT) WIOSLOWANIE JEDNORACZ POLSZTANGA PO 5 POWT

SOB: PODCIAGANIE NA DRAZKU PO 15 POWT




Czwartek:

Drążek szer uchwyt. 3x8
Wiosłowanie sztangą (tułów prawie równoległy do podłoża) 4x10 // tutaj mam pytanie, Wodyn czytałem twój obszerny art o wiosłowaniu. Pisałeś ze dobrze jest zrobić pare rodzajów wiosłowań w treningu, bo jest pewność ze wszystkie mięsnię zostały 'poruszone'. Jakie wiosłowanie jest najlepsze?

TAKIE KTORE POZWALA NA NAJWIEKSZA PRACE W DANEJ JEDNOSTCE CZASU/REKE, CZYLI JEDNORACZ Z MEGA CIEZAREM.


(hmm.. poprawe ogolnie siły ponieważ to co teraz prezentuje to jest naprawde żalosne) Zrobić np. te wiosłowanie + jednorącz?. Do tej pory robiłem te +

+ Wiosłowanie połową sztangi 3x10
A na końcu jeśli dawałem rade to martwy 4x10


JAK CHCESZ LSILY TO MARTWY JEST PODSTAWA!

TAMTEM "MATRIX" PODZIALU TYGODNIOWEGO MOZNA ROZWINAC JESZCZE...




rion10


Mam pytanie do Wodyna mianowicie napisałeś w poście taki trik:
najlepszy trick na nadgarstki; chwyc szeroko a zamiast na bicepse skupiaj sie na zaciskaniu palcami sztangi, ale MOCNO!!!!

Czy taki zabieg pozwala wzmocnic w jakiś sposób nadgarski?

RACZEJ DZIALA NA SYSTEM NERWOWY, NADGARSTKI NIE BOLA BO MIESNIE SIE WLASCIWIE KOORDYNUJA.

Pytam bo dosc często bolą mnie nadgarstki po uginaniu prostym gryfem a jednak to ćwiczenie zdecydowanie lepiej wchodzi na biceps niż łamana
Więc moze to coś pomóc ? pozdro

POMOZE NA PEWNO, POZ ATY ROB UGINANIE NADGARSTKOW PODCHWYTEM ZE SZTANGA, TYLKO GORNA POLOWKA RUCHU, DUZY CIEZAR, OK 10-15POWT, 3 SERIE.





jasiex_pl



temat usechł ?:D

WYOBRAZ SOBIE ZE MAM SPORO NA GLOWIE.

ZA SPAM JEST BAN

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777736
Dzięki WODYN jak zwykle mozna na Ciebie liczyc dzięki serdeczne za pomoc bo z bolami nadgarstków sie troszke borykam sprawdze dzis uginanie nadgarstków tylko w drugiej fazie ruchu dzis akurat przedramie i dam znac wieczorem jak odczucia dzięki pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Trzeba robić porządnie przedramiona. Jak będziesz przedramię robił na ciężarze o 20 kilo większym niż bicepsy - to problemy się skończą.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

### FAQ : TRICEPS ###

Następny temat

### FAQ : KLATKA ###

WHEY premium