SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgubić brzuch a nie masę

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 381
Ćwiczę parę latek naturalnie, wyniki mam niezłe, ale powstał brzuszek od tych 5 posiłków dziennie :)

Gdy robiłem aeroby po treningu, to spadał oczywiście brzuch, ale też cała masa.

A czy jest możliwe zrzucenie tylko tłuszczu na brzuchu, gdyż nie jestem gdzie indziej otłuszczony? Np. robieniem samych brzuszków? Jeśli tak, to proszę o radę, ile ich robić i jak - najlepiej w warunkach domowych.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6171
Wyszukiwarka!
https://www.sfd.pl/temat278719/ tu masz coś podobnego.

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 381
Dzięki, Ronin, ale tam piszą o robieniu aerobów. Ja przecie napisałem, że po aerobach spalasz ogólnie masę... a pytanie jest poważniejsze - spalić tłuszcz na brzuchu bez redukcji masy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6171
Mówiłem, ze "coś podobnego" wyszukiwarkę uruchom, bo jak eksperci wrócą z browarka to Cię pojadą, pozdro

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
A czym według ciebie jest masa?
Dostarczając odpowiednią ilość białka w diecie nie spalisz mięśni, jesli będziesz prawidlowo cwiczyl.
Nie ma recepty zeby tłuszcz zszedł tylko z brzucha, dieta i aeroby gubią tłuszcze w całym organiźmie. Albo sie redukujesz, albo nie.
W zasadzie można zastosować cykliczność diety o czym są artykuły w odżywianiu.
Ograniczenie wegli spowoduje wykorzystywanie tłuszczy- założenia CKD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
to zalezy najbardziej od tego jak reagujesz na diete (czy to czysto redukcyjna czy o 0 bil kcal).
Polecam diete o bilansie 0 +aero w dni nietreningowe do 3x w tyg +zwykly trening silowy bz zwiekszania il powt.
ja tak robie i narazie nie narzekam.jednak ja mam troche bilans ujemny.

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 381
No to czekam na ekspertów. :D Bo słyszałem, że jest niemożliwe samo wyrzeźbienie brzucha. Ale z drugiej strony jest taki sport, wykonywany na drążkach, który właśnie ćwiczy korpus...

Chodzi mi, czy jak robisz np. 200 brzuszków dziennie - nie w ten dzień, co trening, to czy ma to sens sens. Czy spalisz wtedy tłuszcz na brzuchu czy se to darować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
nie da sie miesjcowo spalic tluszczu.byla o tym mowa juz wiele wiele wiele razy

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
W spaleniu tłuszczu na brzuchu decydującą role odgrywa dieta a nie ćwiczenia.Ja spalając tłuszcz modyfikuje tylko diete,a trening pozostaje podobny jak w cyklu masowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niby jest cos takiego jak efekt termiczny, ale to raczej należy traktować z przymróżeniem oka, jak inni mówią nie stracisz fatu z brzucha -bez redukcji, niestety masa mięsniowa przy redukcji też spada- nic na to nie poradzisz no chyba, że saa

Zambo jak tam redukcja, jedziesz moim planem czy inaczej
pozdro, uważaj chłopie by nie przesadzic z redukcja

Zmieniony przez - Seba81 w dniu 2006-07-30 17:11:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Seba81 robie prawie tak jak radziles z tym ze diete mam z bilansem nie 0 a ujemnym.a tak to wszystko zgodnie z twoimi spostrzezeniami i doswiadczeniami.
jestem narazie bardzo zadowolony.6cm mniej w pasie i narazie tylko 0,5cm wlapie do tylu.
pociagne ta redukcje jeszcze sierpien i zaczne powoli wchodzic na dodatni bil kcal.
pozrd.

ZAMBO (old school bodybuilding)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu treningowego na klatkę i biceps

Następny temat

Plan Treningowy na mase do oceny

WHEY premium