SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawartość cukru w cukrze SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111976

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336127
ja leżę akurat, ze 40 stopni minimum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No nareszcie, dziękuję Wam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
UPSsssssss ^^"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Kartki pocztowe dla gawiedzi z PL wypisuj

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
cobysmy mogli sobie pomarzyc

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
Bull, nikt z Nas tego nie neguje, że masz rację że nasz adieta jest tańsza i zdrowsza dodatkow, a trening to tylko dorzeźbiania ciała... ale niektórzy nie mają dostępu do takeij wiedzy... ruda ujęła to doskonale"Dziewczyny, poza sfdjest inny świat. Tutaj jest creme de la creme ludzi z wiedzą i doświadczeniem. "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
80% personalnych to barany dosłownie,wracając do kosztów jedzenia pomagam z dietą dwóm chłopakom którzy są na saa i maja naprawdę mało kasy na żarcie,fakt diete mają monotonna ale naprawdę bardzo tanią 2 kostki twarogu z biedry dziennie kostka 1.90 kosztuje jajka w promo po 30 gr można wyrwać jedzą ok 8-10 jaj dziennie pół kilo podrobów i pół kilo piersi w promo mozna trafić poniżej 13 złoty jako węgle ziemniaki i płatki owsiane,po 3 marchewki dziennie zimą nawet kilo marchwi plus minus 2 złote i jabłka i jest dieta za grosze jako źródło tłuszczy oliwa z oliwek na zmianę z olejem rzepakowym(na samą oliwe ich nie stać) nie narzekaja zapierdzielaja i mają efekty i zacięcie,dałem im ostatnio po białku od siebie takich ludzi to ja podziwiam

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
powiem Am że dzieki temu że dzis nie ma takich upałów moje dziecko wreszcie odespało i zamiast 45 min niespokojnego snu to jak zasneło spalo 3h

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
ja nie mam okresu od miesiaca!!! i nie mam owulacji ://
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
skąd wiesz że nie miałas owulacji? Może jakiś mały teścik ciązowy by sie przydał

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

PROSZE O POMOC W DIECIE NA REDUKCJE !!!

Następny temat

grubasek chciałby schudnąć- co robię źle? co zmienić?

WHEY premium