SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawartość cukru w cukrze SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 112016

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
ja zepsułam 2 pierwsze zakwasy, to może się najpierw ogarnę zanim zepsuję czyjąś kombuchę :D

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
ale ja nie wiem czy plesn... kurde takie biale na wierzchu ale troche polaczone jednak z tym grzybem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
no teraz mam 10 słoików, a każdy słoik to dwa kombuchy, jeden na użytek własny a drugi wysyłam zazwyczaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
okurasei
no teraz mam 10 słoików, a każdy słoik to dwa kombuchy, jeden na użytek własny a drugi wysyłam zazwyczaj


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
hasarapasa
ale ja nie wiem czy plesn... kurde takie biale na wierzchu ale troche polaczone jednak z tym grzybem...


a ile go robisz już?? możesz foto jakis zrobić??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
oku to faktycznie jakbyś kawalerkę wynajęła to byś tego nie pomieściła :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Oku, a podeślij coś jak się hoduje tego stworka, żeby wiedzieć jak ho przyjąć pod swoj dach

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
wyślij mi na priva e-maila to CI jutro wyślę z pracy instrukcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
to wiesz co, ja też Ci podrzuce. jeszcze bez grzybka, ale poczytać nie zaszkodzi :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
ok. ale to z netu instrukcja tak w sumie ale mogę wysyłać.... heh jakoś mi słabo a w nocy mi się sniło że mnei kleszcz ugrzył.. ogladałam sie cała ale nie wiadomo nigdzie gdzie to wlezie i sie teraz boję
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

PROSZE O POMOC W DIECIE NA REDUKCJE !!!

Następny temat

grubasek chciałby schudnąć- co robię źle? co zmienić?

WHEY premium