SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawartość cukru w cukrze SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 112010

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
no właśnie o! Hera ma racje. Przecież poza jednym miejscem w internecie dostępna wiedza jest zalana 1000kcal i różowymi hantelkami, oraz zaczynanie siłowni od bica (wersja męska)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
gaja1989
przyznam szczerze że jestem zaskoczona Lodzik. Wydawało mi się że jeśli ktoś chodzi i walczy o coś to walczy a nie sie opierdziela...


Gaja ale czasem to jest uspokajanie własnego sumienia.
"Chodze na siłke, czyli cos ze sobą robię i mam z głowy diety itp"

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nikt się mną nie przejął, a ja taka przesądna jestem i tu mało zawału nie dostaję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
gaja1989
przyznam szczerze że jestem zaskoczona Lodzik. Wydawało mi się że jeśli ktoś chodzi i walczy o coś to walczy a nie sie opierdziela...


No ja chodziłam i ćwiczyłam i się okazało że źle to chyba nie znaczy że leżałam na maszynach?? jak ktoś jest xle poprowadzony to tez moze kiepsko skończyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
mój brat przez 3 miesiące jechał na jogurtach a na siłownie chodził tylko na bieżnię, dopóki mu artów stąd nie podesłałam. Bo jego źródłem wiedzy była żona, a jej źródłem wiedzy Pani Domu.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
jak ktoś pójdzie zapierdziela robi po 50 seri z obciążeniem 10 kg bo mu trener powiedział że tak lepiej to jego wina? bo wychodzi ledwo żywy? słucha sie trenera... jejku nei można generalizować znów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Moja sexy biała murzyńska dupa na przyszły rok ma być, więc nie ma ćwiczeń na pół gwizdka Jest cel, jest zabawa

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
kiedyś książka była wartościowym źrółem informacji i wartosciowe rzeczy wychodziły na światło dzienne... teraz żeby wydać książkę czasami trzeba mieć tylko pieniądze i nikt tego nie kontroluje... ludzie czerpia wiedzę z źródeł do których mają dostęp... nawet w necie koooopa g..na lata i jest popierana i weź czasami bądź człowieku mądry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
i nie można powiedziec że taka osoba robiła coś źle chyba.. chciałam robić maks swoich możliwosci, poszła na silownie, dostała trening, dostała diete wszystko trzyma a TU DUPA... moze trzeba się zająć szerzeniem ideologi sfd a nie mówieniem że jak nei ma efektów to się ktoś musi opeirdzieląc i na pewno sie nei rpzykłada!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
To fakt że sfd i lejdis pokazało mi inne spojrzenie na własne ciało którego wcześniej nie miałam. wiedzę na temat zywienia której nigdy nie dostałam tak podanej. Jak sie diwuedziałam że mam zalecone 1800kcal to spadłam niemal z krzesła. No a teraz brzucha nie ma

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

PROSZE O POMOC W DIECIE NA REDUKCJE !!!

Następny temat

grubasek chciałby schudnąć- co robię źle? co zmienić?

WHEY premium