SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawartość cukru w cukrze SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 112019

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Ruda_29
POza jednostakim wybitnymi, typu Saida, czy KOkos, kilka % ludzi coś ze sobą robi, reszta to śmierdzące lenie.
To są moje sposptzreżenia.


zgadzam sie w 100% koleżka mój chodzi na siłownie juz ze 4 lata jak wygladał tak wygląda,tego nie zrobi bo za ciężko,tego nie bo mu nie wygodnie ja juz się poddałem i go traktuje na treningu jako powietrze,jak trnuje tak wygląda

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Lodzik, poważnie? Tak jest nawet wśród ludzi którzy trenują?

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
gaja1989
Lodzik, poważnie? Tak jest nawet wśród ludzi którzy trenują?


No Gaja oczywiście. Bo można trenować i TRENOWAĆ

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
No kazdy wybiera inną ścieżkę swojej kariery - ze mnie sportowiec żaden, nie byłam i nie będę. A to,że akurat jestem tutaj = tylko dlatego ze za przeproszeniem osrany siedzący tryb zycia mnie niszczy to uznałam,ze oprócz hobby w postaci oglądania seriali powinnam ruszyć ciałem zanim któregoś dnia po prostu nie obudze sie przygnieciona przez wlasne udo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szkurdeee nowy rozdział mojego dziennika i wypadł na 13 stronie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
znam takich co chodzą po naście lat i tak samo wyglądają,ale tłumaczenie że dieta to 90% sukcesu w tym sporcie nic nie daje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
no dobra śmierdzące lenie, a niech ktoś rzuci we mnie kamieniem jeśli pod razu był tak mądry i od razu wiedział i trafił że siłownia i ćwiczenia siłowe sa najlepsze dla sylwetki, a nie np. długie bieganie... ludzie ważne żeby natrafić na dobra ścieżke i jej się trzymać a nie odkryć i potem zblądzić... a szukanie czasem wymaga czasu i odpowiednch ludzi w naszym otoczeniu(ludzi będących przykładem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
przyznam szczerze że jestem zaskoczona Lodzik. Wydawało mi się że jeśli ktoś chodzi i walczy o coś to walczy a nie sie opierdziela...

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
a mi się zepsulo sfd z nerwów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
oku, sfd nie wytrzymało naporu naszych emocji

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

PROSZE O POMOC W DIECIE NA REDUKCJE !!!

Następny temat

grubasek chciałby schudnąć- co robię źle? co zmienić?

WHEY premium