SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawartość cukru w cukrze SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 112026

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Kusi mnie to IF ale nie wiem czy to się nadaje dla bab :>

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
JAK mu raz zaserowwałam diete na miesiac, że jadłc o ja dałam to przybrał 5 kg ale chodził na siłkę wiec to chyba były mieśnie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Tu Cię zmartwię, 5kg mięsa w miesiąc to nierealne

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Sheep
Kusi mnie to IF ale nie wiem czy to się nadaje dla bab :>


Lodzinanina żona jest na IF chyba i Nanita, to napisz do niej bo robi na tym formę życia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Sheep
Tu Cię zmartwię, 5kg mięsa w miesiąc to nierealne


noo tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
ano właśnie, gdzie Nanit?

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
pewnie ma teraz posuchę jedzeniowa na 3 dni i lezy gdzieś zagłodzona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
Sheep u Nas IF się sprawdza, ale u Nas jest szersze okno żywieniowe- 8-10h, czyli do realizacji- nie służą kobietom takie wąskie jakie robia męzczyźni 2-3h było o tym w potreningu: http://potreningu.pl/diety/artykuly/2089/leangains--rewolucyjny-sposob-na-wymarzona-sylwetke... więcej znajdziesz w lieteraturze anglojęzycznej i przemiany lasek na leangains na zagranicznych forach internetowych też są
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Kurdę mój to właśnie musi przytyć, bo jak kurczak wygląda
A w facetowych dziennika to większość się redukuje i nie mogłam nigdy znaleźć nikogo kto by masował z takiej wagi kurczaczej

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Spytam Obli jak się pojawi czy by że tak powiem poparła ten pomysł, bo jak nie to nie będę zawracać dvpy

Winners train, losers complain.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

PROSZE O POMOC W DIECIE NA REDUKCJE !!!

Następny temat

grubasek chciałby schudnąć- co robię źle? co zmienić?

WHEY premium