SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawartość cukru w cukrze SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111938

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
a tak, dla zasady :D

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
No że śmierdzące lenie jesteśmy

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
EE, no to stwierdzenie ogólne było. Jakbymi ktoś tak powiedział, to bym była dumna że jestemw tych kilkunastu %

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
ej ludzie, ja się zgadzam z tym dbaniem o siebie i że to kwestia organizacji jeśli się chce zadbać to zadba

ale z racji tego, ze mieskzam na wsi i mam kontakt z prostymi/biednymi ludźmi bez dostępu do netu (albo przez pracę nie mający czasu na net/mają tylko bo dzieci do szkoły potrzebują) to proszę nie generalizujcie... ludzie nie mają czasami co do gara włożyć i jedzą węgle/nabiał bo to najtańsze w sklepie... a na wsiach to z podrobami tez róznie i nie zawsze można dostać a pierś z kurczaka taką co w tv mówią że dobra można... no i jest tania... przeciętny Kowalski co robi na budowie zje w domu co taniego kupi, bo ma jeszcze dzieci do wykarmienia i wyksztalcenia, bo chce lepszego losu dla nich... i w dodatku masa niekompetentnych lekarzy- komu uiwerzą pani dr z tytułem czy jakiemuś człekowi z dostępem do netu- lekarzowi- bo on ma zadanie leczyć ludzi...

troche za mocno pojechaliście w tym generalizowaniu
owszem nie ma co usprawiedliwiać elyty inetelektualnej majacej dostęp do wiedzy i badań naukowych, mających finanse na kupno lepszego jedzenia i czas ewentualnei żeby pojechac i kupić... tym opyerdaloaczom co leża i mówią nie BO NIE z wygodnictwa ręki nie podam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
to raz a dwa - Saida i Kokos to chyba profesjonalni sportowcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Ruda_29
EE, no to stwierdzenie ogólne było. Jakbymi ktoś tak powiedział, to bym była dumna że jestemw tych kilkunastu %


Ruda bo my chyba jesteśmy zestresowane po ostatniej "reprymendzie" Moderatorek i dlatego taka reakcja na takie słowa

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Mod tupnie a my już się po kątach chowamy, coby nie podpaść

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Lis, tak, one są pro. Ale - mając wybór - zawsze należy dążyć do tych, którzy są lepsi, niż równać w dół.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
a to akurat prawda jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Ruda_29
Lis, tak, one są pro. Ale - mając wybór - zawsze należy dążyć do tych, którzy są lepsi, niż równać w dół.


Mi zawsze Mama powtarzała, że lepiej być gorszym w super klasie (w szkole) niż wybitnym w tej kiepskiej
I tak jak Ruda mówisz, dążyć do tych lepszych.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

PROSZE O POMOC W DIECIE NA REDUKCJE !!!

Następny temat

grubasek chciałby schudnąć- co robię źle? co zmienić?

WHEY premium