SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawartość cukru w cukrze SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111962

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
ale to jeszce chwila do tego dnia ;p

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
A dziewczyny apropo omleta, to jest gdzieś w przepisach ten omlet z płatkami owsianymi?
Bo chciałabym go zrobić, ale nie wiem czy jest przepis na niego czy to inwencja własna każdej z was

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Omlet owsiany to banał ;) tyle ze ja nigdy nie mielę platków tylko moczę we wrzątku ok 15min

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
no ja się domyślam, że to banał
ALe nie wiem ile tych płatków, ile jajek i w ogóle to nic nie wiem

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
dla mnie omlety i placki to takie coś co się wrzuca co się na winie, na patelnie i patrzy co się stanie - czy wyjdzie czy nie wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
zawsze coś wyjdzie :) jeśli mi wychodzi to znaczy, że nie do zdarcia. choć na początku po przewróceniu na lewo wyglądało jak zderzenie czołowie z pick upem.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Ja zwykle daję 50g płatków i 1-2 jajka i tyle

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
mi raz nie wyszło, jak testowałam amarantus, ale powrzucałam milion innych rzeczy na oko i zapiekłam ciasto ha! nigdy wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Zmieszac i wylać na rozgrzaną patelnię i na wolnym ogniu pod przykryciem smażyć, jak sie zetnie gora to sprawnie przewrócić mozna

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
ja daję mąkę gryczaną, - 30g / 4 białka. dzisiaj dodałam po raz pierwszy trochę aromatu waniliowego choć nie wiem czy wolno

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

PROSZE O POMOC W DIECIE NA REDUKCJE !!!

Następny temat

grubasek chciałby schudnąć- co robię źle? co zmienić?

WHEY premium