SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawartość cukru w cukrze SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111956

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
mhm. u mnie były "profesjonalne suszące sznury"

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W tamtym to nawet kratki z piekarnika kradną.
Najlepszą to mają siłownię. Tylko atlas stoi i nawet sztangi, wolnych ciężarów, nic poza nim nie ma, bo mi babeczka opowiadała, że hantelki wynosili.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
ehhh czasy studenckie
(jak dobrze że już za mną)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Ja na poprzednich studiach mialam za darmo siłownię a głupia z tego nie korzystalam

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
mi za darmo jedyne co dali to kilka kartek i farbki.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
ja mam jakiegos farta w życiu, bo dużo rzeczy dostaję za darmo albo na taka ofiare losu wyglądam

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
Gaja może dajesz dobro i do ciebie wraca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
to by się zgadzało, bo do mnie wraca figa.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zazdroszczę, ja nawet nie chcę wiedzieć ile jeszcze do inżynierki, a później jeszcze magisterka... Ja miałam aerobik przez dwa semestry i korzystałam. Podchodziła do każdego, poprawiała postawy. Poza tym zachęcała nas na crossfit i do innych aktywności, jak przyszła inna w zastępstwie to już nie miała takiego podejścia jak tamta. Przez godzinę ciągnęła zajęcia jak flegmę i nie wycisnęła z nikogo nawet kropelki potu. Także trener, a trener.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
gintonic - jak byłam na studiach to się przynajmniej cieszyłam, że liceum mam za sobą :D

Zmieniony przez - TaDrugaKasia w dniu 2013-08-08 09:47:30

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

PROSZE O POMOC W DIECIE NA REDUKCJE !!!

Następny temat

grubasek chciałby schudnąć- co robię źle? co zmienić?

WHEY premium