SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawartość cukru w cukrze SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 112034

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
No właśnie...nie rozumiem też oporów związanych "no niech raz ma małe" tak jakby zwierzęta myślały o seksie i macierzyństwie tak jak ludzie :>

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Apropo Yorków tańszych niż obroże, to oczywiście Polacy wymyslili "mądry" sposób na obejście przepisów dot. zakazu sprzedaży nierasowych psów.

Można kupić obrożę + pies gratis
miska + pies gratis
itp. itd.

Polak potrafi

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kiedyś poleciało tu hasło, że ktoś tam nie wykastruje kocura, bo mu będzie smutno. Kocurowi, rzecz jasna, nie właścicielowi.
No ale smutno nie będzie, jak ktoś jego kocięta wyciągnie z piwnicy, żywcem zakopie albo utopi

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-08-08 09:26:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Moja nigdy nie miała i nie bedzie miała szczeniaków a ma juz 14naście lat i jest zdrowa i szczęśliwa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Ja też swoją kotkę wysterylizowałam i przez myśl mi nie przeszło żeby dachowca rozmnażać :> Mało tego, po sterylce skończyły się problemy zdrowotne jej, i nie upasłam jej tak więc ... same plusy.

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Pewnie się na tą sterylizacje z ew. aborcją zdecyduję, bo nie mam komu oddać szczeniaków. Sterylizacja moim zdaniem jest dobra, dlatego chciałam ją sterylizować. Ta aborcja jakoś tak mną tylko wstrząsnęła.
No ale po zastanowieniu się to faktycznie bez sensu jest przyczyniać się do bezdomności psów. No i suka nie powinna mieć szczeniaków w pierwszej cieczce bo to średnio bezpieczne jest. To jest dobre wyjście dziewczyny.

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Nic jej nie będzie naprawdę, to nie jest jakaś rzecz która odbije się na psychice zwierzęcia.

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widzisz Marta, będziesz mi musiała doliczyć do treningu wykręcanie zimowych swetrów i pościeli. A tak na serio, to pomyślę z tą używaną pralką coś. Szkoda mi rezygnować bo za 670 zł jednoosobówka, a tuż pod nosem uczelni i taniej przez wrzesień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie masz znajomych w akademiku? Tam mogłabyś 1x/tydz. z praniem w odwiedziny wpaść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
ja zakładałam, że kasy brak na pralkę (miałam tak kilka lata - albo pralka albo zupki chińskie) dlatego sypnęłam złotą radą (na ślepo), że można ręcznie. Ale jeśli dasz radę wyściubić to jest to zdecydowanie lepszy pomysł.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

PROSZE O POMOC W DIECIE NA REDUKCJE !!!

Następny temat

grubasek chciałby schudnąć- co robię źle? co zmienić?

WHEY premium