SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawartość cukru w cukrze SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111998

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Z jednej strony tak, z drugiej przed moja dieta na jedenia w miesiącu na 2 osoby i dziecko szło mi 400zł teraz na tyle samo osób tylko przestałam kupować śmieci, zastapiłam je produktami bardziej wartościowymi i wydaje 600zł/m-c. Oczywiście że warto i się ciesze, ale dla kogoś dla kogo to tylko jedzenie to 200zł wyrzucone w błoto.

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
dieta może być naprawdę tania,jajka,twaróg,piersi w promo po 12 zł mozna kupić,płatki owsiane nie potrzeba bóg wie czego wystarczy chcieć

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Lodzik, ale dla mojej teściowej nie mieści sie w głowie jak jedna pierś idzie u nas na 1 obiad a u niej na 3 obiady. To jest wg niej oszczędność. Zjeść mniej miesa, więcej ziemniaków, bo ziemniaki są tańsze.

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
i cale życie na tym co wyżej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Ale tak jak CIocia pisze własne przetwory sa tańsze i zdrowsze.
Kupisz kilo surowe szynki za 13 zł zapeklujesz/upieczesz i masz szynkę za 13 zł kilo, a w sklepie wędlina za 13 zl to szajs nad szajsy.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
sforcia
Ale tak jak CIocia pisze własne przetwory sa tańsze i zdrowsze.
Kupisz kilo surowe szynki za 13 zł zapeklujesz/upieczesz i masz szynkę za 13 zł kilo, a w sklepie wędlina za 13 zl to szajs nad szajsy.


dokładnie .

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Ja to nie narzekam na koszta , nie zauważyłam wielkiej różnicy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
dokładnie!
Jak mówię znajomym ( albo ich częsuję ) to są zachwycenie
a po tekscie - że pieczenie mięsa jest łatwiejsze od spania
słyszę: mnie sie nie chce, a nie umiem, nie wiem jak, nie mam przepisu...coś tam coś tam, skąd ty masz na to czas, że też tobie się chce...

lenistwo, wygodnictwo i za dużo w d*** jak to się mówi

ale myślę, że idzie ku dobremu
hand mady robią sie MODNE

jest moda na DIY ( do it yourself )

moda na własnoreczne przerabianie ciuchów
mebli

i idzie MODA na robienie przetworów, pieczenie...


Zmieniony przez - CiociaSamoZlo w dniu 2013-08-09 13:06:24

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Ja robie własne przetwory a i tak mi idzie wiecej kasy niz kiedyś, bo teraz pół kilo mięsa nie wystarcza mi na 3 dni, ale na 1 dzień

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
u mnie wychodzi taniej, bo nie ma fanty light i lodów haagen dazsa:) na awokado też już w rozpisce miejsca nie mam :D

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

PROSZE O POMOC W DIECIE NA REDUKCJE !!!

Następny temat

grubasek chciałby schudnąć- co robię źle? co zmienić?

WHEY premium