SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapasy, BJJ i judo -trenuj ciężko a na pewno Ci się udo ;-D

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 197013

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 266 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1031
Ale o so chozi? :P

Poziomki biorą się z przewracania pionków! :D

...
Napisał(a)
Usunięty przez renegat44 za pkt 1 regulaminu
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
jak ktoś tu jest, to zapraszam do spama w Uderzanych - zamykamy

https://www.sfd.pl/***Scorpion_i_jego_dzieci_-_czyli_Uderzanych_SPAM_trzeci***-t478708.html 

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Kurva <blee>

Jem śniadanie a Lady mnie raczysz taką ochydą Niemal nie musiałem przygotowywać nowego śniadania

Ps. Poza tym, to witam

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Witojcie kabraty

Nie ma to jak wejść do spamu po kilku tygodniach i zobaczyć jakiegoś siusiora

Krótko mówiąc, dużo się u mnie pozmieniało. Robie prawko - co najgorsze spodobała mi się jazda - więc się bójcie
Mam już wstępnie prace na umowe-zlecenie w pewnej firmie, ale nie pisze nic więcej, bo nie chce zapeszać.. Musze sie jeszcze dowiedzieć od znajomych w temacie ekonomii/prawa co sądzą o tej spółce i jak bedzie wszystko jasne to się pochwalę(o ile bedzie czym).

Ogólnie pragnę napisać praktycznie do każdego kilka słów...

Renegat, możliwe, że nie będę w stanie "pełnić stanowiska doradcy", nawet mając dostęp do neta w Poznaniu Jest to dla mnie bardzo ważny okres mojego życia, więc w pierwszej kolejności muszę patrzeć na "fundament". ...ale czy tak, czy siak będę tu zaglądał, a przecież i bez bolda mogę pisać tak samo, nie?;->
Zaraz pojawi sie adnotacja w temacie organizacyjnym.
W tym miejscu, przy okazji mam prośbę do Ciebie. Jak możesz to skasuj mój temat w VP. Z góry dzieki.

Mariolka, jak wrócisz z obozu, to sprawdź pocztę. Sorry za zwłokę, ale nie miałem do tego głowy.

Siwy, z tym sznurem to wal do "Splotu", bo mi sie nie udało nic załatwić, a odchodząc, tym samym zakończyłem z nimi współpracę.

Do następnego Trzymajcie się!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3171
czy ktos wie czy w dabrowie gorniczej planowa jest jakas impreza bjj slyszalem cos o mistrzostwach polski w bjj,czy ktos wie na ile to aktualne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
w podwieszonych postach masz spis zawodów ,jeśli tam niema nic o tym (lub nie będzie w najbliższym czasie-sprawdzaj co jakiś czas) tzn ,że nie będzie

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Bronek,nie wal takich smętów,bo normalnie aż szkoda coś takiego czytać No i pocztę sprawdziłam przed chwilą,ale nic nie ma...

Marta - siedzę dalej na obozie,dzisiaj znowu sprinty waliliśmy,a mi kurde zaświeciło światełko w tunelu Już nie ogarniam powoli, mam pierwszy kryzys, wiec dobrze,ze prócz dzisiaj, zostały jeszcze tylko 3 dni treningowe.

Z tego,co mi wiadomo,to MP w bjj mają być w tym roku w Koźminie.

Zmieniony przez - Saida w dniu 2009-08-09 13:42:33

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Bronek, Bronek, trzymaj sie

Marta, swoją drogą fajny obóz macie, że z dostępem do neta

a ja wczoraj na weselichu byłam i teściów poznałam

trzymcie się!

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Marta, ale nie pocztę elektroniczną, tylko normalną pocztę polską Rzeczywistości Ci się pomieszały.. Dla Ciebie virtual, to real, a real to carrefour

...i nie walę smutów, tylko prawdziwą prawdę piszę - życia proza

Pozdrawiam Wszystkich!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boks i pływanie

Następny temat

Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców Low-Kick, 29-31 maja 2009, Skarżysko Kam.

WHEY premium