SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapasy, BJJ i judo -trenuj ciężko a na pewno Ci się udo ;-D

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196233

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Na jutro sie z nim ustawilem z tym ze juz od 3 dni sie nie mozemy spotkac

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ja we wrześniu znowu dwa dni spędzę na skoczni w Wiśle-w pracy,ale też będę w górach(pagórkach,bo dla mnie prawdziwe góry to Tatry)

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
To w POlsce wiekszosc gor to pagorki ale prawda jest ze Tatry robia wrazenie jak sie do nich zbliza bylem w tym roku w Tatrach 4 dni i 5 dni gdzies kolo Nowego Sacza. Roznica ogromna.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Tatry to jedno z nielicznych miejsc w Polsce gdzie ze swojej "Lisiej Nory" mógłbym się wyprowadzić

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Wysokie Tatry tak.. Ale nie doliny klapkowe, gdzie "wędruje" 95% odwiedzających Zakopane

Z całym szacunkiem dla Tatr..ale dla mnie tylko Bieszczady mają to coś..
Ogniska z piwkiem nocą, szlaki na których przez cały dzień mijasz kilka osób, niezniszczona przyroda, szczerzy i otwarci ludzie..Hmm.. rozmarzyłem się.. W każdym razie teraz jadę jako szofer rodziców pod Zakopiec, ale w połowie miesiąca pojade na choć kilka dni do Ustrzyk Górnych, Berehów.. lub jak załatwie wszystkie papiery to na stronę ukraińską.


Ee.. teraz dopiero zobaczyłem że jest 3:40ści.. A ja za 3 godziny ruszam w podróż jako kierowca..

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Bieszczady sa ok. W zeszlym roku bylem w Polanczyku tam wsiadlem w PKS i jechalismy do jakis Ustrzyk a tym roku tez na caly dzien tam pojechalem ale jako kierowca wiec juz nie bylo tak fajnie;]

3-4h snu przed podroza starczy. Tylko musisz co jakis czas robic pitstopa na stacji zeby redbulla wypic lub sie wyszczac i przejsc. Gorzej jak jedziesz pod slonce, wtedy nic nie pomoze.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 684 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25245
Czesc i czolem,
Kupilem uzywana szmate i mam takie pytanko bo rekawy i nogawki w spodniach sa ok na dlugosc ale sama bluza jest strasznie dluga bo siega mi do polowy ud (ale od pasa ma rozciecia) podejrzewam ze to jest judoga bo chyba tam sa takie dlugie? (trenuje bjj) co radzicie? skracac?

Pozdr

Zmieniony przez - Swamprage w dniu 2009-08-26 17:14:11

Cel jest droga. Droga jest celem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Nie ma reguły,że judoga,bo ma długą bluzę. Jak jest używana, to i tak się nie skurczy,więc jeśli Tobie to przeszkadza,to ja bym skracała.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
co sądzicie o muay thai?

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
witam

Sad konczysz juz gre w szachy ??

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boks i pływanie

Następny temat

Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców Low-Kick, 29-31 maja 2009, Skarżysko Kam.

WHEY premium