SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapasy, BJJ i judo -trenuj ciężko a na pewno Ci się udo ;-D

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 197059

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Te z nierdzewki wyglądają porządniej właśnie.. Na bank coś zamuwię, tylko się jeszcze montuję jak baba co tu wybrać

Siwy, masz gdzieś filmik jak się robi "nakładkę"?(wiesz o czym mowie... kolana do uszu i maszerowanie nogami z jednej strony na drugą) - doblogu potrzebuje zobrazować:)

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2009-11-19 12:35:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Nie mam pojęcia o czym mówisz

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
a to nie jest coś w stylu " kaczego chodu"?

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Jak rociągasz plecy i kark? Leżysz na plecach i zarzucasz nogi za siebie, tak że albo masz kolana przy uszach, albo maszerujesz nogami z prawej strony na lewą... musisz wiedzieć co to za ćwiczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
a to o to biega to po wcześniejszym opisie też bym nie wiedziała, teraz wiem:D:D:D też poszukam filmiku, albo nagram u siebie na treningu

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Hehe teraz to też już rozumiem Niestety ja właśnie wychodzę z domu więc nie pomogę

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
a ja znaleźć nie mogę:/ jakaś fachowa nazwa by się przydała:D

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Elaine, no własnie.. a Siwy zawsze sprawnie odnajdywał różne tego typu filmiki.. moze "grappling excersises" czy cos... tez zaraz poszukam, na razie rozpiske mała robie do blogu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661





tu masz chociażfragmenty rozciagania

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Ciepło, ale nie o to mi chodzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boks i pływanie

Następny temat

Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców Low-Kick, 29-31 maja 2009, Skarżysko Kam.

WHEY premium