SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapasy, BJJ i judo -trenuj ciężko a na pewno Ci się udo ;-D

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196271

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Moje zdanie się wypracowało przez wiele lat na temat wyborów.Do tej pory chodziłem mimo wszystko na prawie każde,bo uważałem to za obowiązek,teraz mam to w gdzieś,bo obojetnie czy rządzi PO,czy PiS,czy jakieś inne badziewie partyjne,to nic się nie zmienia w ich działaniach(rządów-posłów),aby rzutowało to na poprawę jakości MOJEGO życia,a że jestem egoistą,to skoro oni mi nic nie dają,to po kiego chooja ja bedę się wysilał na głosowanie?Żeby mogli z moich podatków żyć mało co robiąc,zgrywać ważniaków w krawatach, zarabiajac kilka razy wiecej niż średnia krajowa i jeszcze stękać,że to za mało i dawać sobie podwyżki co jakiś czas i majac ludzi żyjacych za najnizszą krajową w dupie?Ja na ich pensję miesięczną muszę za,pier,da,lać kilka miesięcy.Więc dlatego mówię wszelkim wyborom od teraz NIE!!!!!!!!!!!!!



Od sumo na zdjeciach to nie był pan Luto?tak pytam,bo dobrze się nie przyglądałem.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Kurde, właśnie nie pamiętam, dlatego pytam Ale Luto raczej nie. Wiem, że to jest kadrowicz, kilkukrotny mistrz świata i europy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Na pewno nie Luto, bo Luto ma już ponad 50 lat chyba...

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
słaby pojedź do stanów

tam czarnuch robi rewolucję

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Mówisz o Baraku Omaby?

Nie lubię hamburgerowego-konsumpcyjnego podejścia do życia i żarcia typu McDonald więc USA odpada...Chyba że bym mieszkał gdzieś na prerii z Indianami,to wtedy Ameryka mogła by byćNiestety to nie te czasy...A szkoda...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858


Hej, poszukuję imienia dla suczki kumpla. Rasa Cane Corso.

Obecnie jest Tequilla, ale może znajdziemy coś lepszego.

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19516
Witam jest ktoś jeszcze ?? Bo właśnie wrzucam zdjęcia z dzisiejszych zawodow bjj we Wrocku, ale cos sie ładują się całe :-/ ktoś może dlaczego i jak to naprawić ?

"Świat z trzepaka, był tak prosty i piekny.Chcesz wiejść w świat dorosłych?Nie,dzieki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Chudy-za duża pojemność zdjęć i dlatego ucina.Spróbój jeszcze zmniejszyć...


Siwy-to może SAKE?



http://www.dwiekorony.pl/rozmaitosci/imionac.php


Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-06-01 00:06:32

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19516
Działa Dzięki Słaby To zaraz wrzuce jeszcze kilka fot a reszte jutro

"Świat z trzepaka, był tak prosty i piekny.Chcesz wiejść w świat dorosłych?Nie,dzieki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2090 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44011
Tequilla dla suczki jak najbardziej
Słodziak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boks i pływanie

Następny temat

Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców Low-Kick, 29-31 maja 2009, Skarżysko Kam.

WHEY premium