SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapasy, BJJ i judo -trenuj ciężko a na pewno Ci się udo ;-D

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196254

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
ććććć, bo powoli coś znajduje

a na piwo? hm... jak załatwie wszystko to wpadne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ja pewnie do Igora na jesień wpadnę na jakiś staż Defendu do Poznania,to też na piwko się z Wami-tubylcami umówię

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-09-03 14:03:35

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Mozemy isc na zwiedzanie browaru

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
No obowiązkowo Słaby, 25 min drogi piechotą ode mnie jest wielka rozlewnia browaru Lecha, a wiem, że Ty jak ja tez lubisz zielone

Zawodny, kiedy idziemy? Od pon prawdopodobnie do roboty idę, więc jak coś to musimy sie spieszyć. Zadzwonisz do nich i nas umówisz na ten tydz/weekend, czy ja to mam zrobić(tylko, zeby Ci później termin odpowiadał, bo ja do końca tyg jestem dostępny całodobowo).

Pytanie do wszystkich co wiedzą coś na temat ubezpieczeń grupowych klubu. Moi są w trakcie legalizacji i na poniedziałek potrzebuję polecenie jakieś konkretnej taniej i dobrej agencji ubezpieczeniowej. Trenejro poszedł do PZU chyba i 2,5tys/rok mu zaśpiewali, a klub będzie prowadzony praktycznie za friko, więc nie ma sensu tyle wykładać... Poleci mi ktoś coś?

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2009-09-03 16:28:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Jutro/pojutrze mozemy isc. Z tym ze laska ma jutro rozmowe w sprawie pracy wiec nei wiem czy jej bedzie pasowalo. Napisze jutro rano i jak cos to sie zadzwoni.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Spam już upadł ?

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Na to wygląda,każdy zajęty własnymi sprawami

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
To co ja mam powiedzieć https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7-small.gif[/img] moge sie załozyć z każdym że niema nawet połowy tych wszystkich spraw kytóre ja mam a jednak zawsze staram sie wygospodarować chwile dla was/SFD/kompa (niepotrzebne skreślić) moge sie załozyć z każdym że niema nawet połowy tych wszystkich spraw kytóre ja mam a jednak zawsze staram sie wygospodarować chwile dla was/SFD/kompa (niepotrzebne skreślić) moge sie załozyć z każdym że niema nawet połowy tych wszystkich spraw kytóre ja mam a jednak zawsze staram sie wygospodarować chwile dla was/SFD/kompa (niepotrzebne skreślić) [img]../../buziaki/3-small.gif" alt="" />

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Mam 3 dni wolnego,ale nie mam z kim spamować.Sam do siebie nie bedę pisać

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Ja też mam względnie wolne

Rene,ale Ty siedzisz potem po nocach Dlatego masz czas

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boks i pływanie

Następny temat

Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców Low-Kick, 29-31 maja 2009, Skarżysko Kam.

WHEY premium