SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapasy, BJJ i judo -trenuj ciężko a na pewno Ci się udo ;-D

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196188

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Z Twojego opisu wygląda to tak,jakby po prsotu chcieli pozbyć się niewygodnej grupy,bo np. chcą kogoś innego wsadzić na to miesjce. A inny klub judo nie wchodzi w rachubę?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Jak najbardziej wchodzi. Tylko, że takowego poprostu nie ma w Szczecinie. Są kluby dla dzieci, są kluby szkolne. Ale poza AZSem nie było klubu gdzie mogli potrenować starsi.
Wiem, ze np któryś z braci linkę ma 3ci dan w judo, ale oni zajęć z judo nie prowadzą, tylko bjj. W sumie z grappa to tylko pomiędzy bjj a sf można wybierać.

Poczekamy zobaczymy jak się sytuacja rozwinie... Bo biorąc pod uwagę fakt, że połowa trenujących w sekcji to studenci prawa- jest spora szansa, że będa jeszcze jakąś formalną droge odwoławczą wykorzystywać.

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Avic-przeczytałem,masz odpowiedź na @.
Chciałem też dorzucić sobie MMA do treningów,ale jak zobaczyłem ile kosztuje karnet na wejście 2x w tygodniu to wymiękłem,no chyba,że sponsora znajdę to zawitam na MMA,120 zł za tyle wejść,to dla mnie trochę za dużo.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Siemacie
Siwy, dzięki za linka. No to mam zajęcie na dziś
Jutro już na 100we postaram się wysłać pake, bo akurat będę ma poczcie, to załatwie wszystko za jednym zamachem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Mi tez cos wyslij

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
To Ty mi koksy podeślij jak przyjdą, tylko nie do roboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Podsyłanie Tobie koksów do roboty,to jak wwozić ddrzewo do lasu

Avic,w Szczecinie jest przecież Bushido Morus Szczecin, jest też albo w samym Szczecinie albo gdzieś niedaleko klub jj tradycyjnego.

Słaby,faktycznie,taka cenka za tyle treningów to przegięcie.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Racja z tym lasem
Trudno mi cokolwiek doradzić Avicovi i Słabemy. Każdy trenuje co lubi... Ja bym poszedł(i pójde z czasem, jak sie sytuacja wyklaruje)) na bjj(120pln/miech), a w cenie tego są treningi mma. Dla chętnych przy najlepszej opcji jest możliwość siedzenia prawie dziennie po 3h na macie.

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2009-10-08 13:48:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
kolejny dzień wyścigu szczurów
Jakiś czas temu jedna z najwybitniejszych postaci Polskiego syrvivalu powiedział mi: "nie daj sie w to wciagnąć puki jeszcze jeszcze możesz" ale......chyba już zapóźno

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Saida- u morusa był dobry klub, większa część zawodników z rejonu, która cokolwiek miała wspólnego z judo, miała na pewnym etapie kontakt własnie z Edwarem Morusem i jego klubem. Niestety z tego co mi wiadomo, a własciwie nie tylko mi- bo to dość głośna informacja- Pan Edward zmarł kilka miesięcy temu i ponoć klub już nie funkcjonuje tak jak kiedyś. Pozatym mają strasznie słabą sale- małą i jeszcze z filarami na samym środku maty..

Co do klubu jj to się zwie "joku koku coś tam coś tam jiu jutsu" - sama nazwa nie budzi mojego zaufania Ale nazwa nazwą.. ale uczą tam tradycyjnego a nie sportowego jj - więc raz, że kosmiczne dźwignie na nadgarstki to normalka a dwa, że nie uświadczy się tam sparingu... Więc jak dla mnie odpada. Choć na jeden trening pójde z ciekawości- treningi mam praktycznie pod nosem.

Słaby- dla mnie też to kupa kasy.. Więc azs mi bardzo leżał, bo po jednej składce 40zł mogłem ćwiczyć cały rok i miałem jeszcze ubezpieczenie.. A tak- płacić ponad 100zł za 2x zajęcia.. No cóż.. Jak nie będzie alternatywy to bedę myślał.

Rafał..handlujesz koksem? Dawaj jakieś info na pw/gg jak masz coś dobrego do załatwienia

Renek- nic nie poradzisz.. Albo ustawisz się pod wiatr i będziesz miał przerypane, albo z wiatrem i staniesz się jak wszyscy. Nie tylko ty masz takie dylematy..

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boks i pływanie

Następny temat

Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców Low-Kick, 29-31 maja 2009, Skarżysko Kam.

WHEY premium