SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapasy, BJJ i judo -trenuj ciężko a na pewno Ci się udo ;-D

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196231

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Słaby- kabelek do kompa, program zainstalowany i z 300kkm zrobisz nawet i 100kkm
Wystawiłes na allegro? Ew na infoludku - ogłoszeniaku szczecińskim? Nie stresuj się... w końcu ktoś łyknie

Mnie to się marzy teraz czarna c-klasa, na ładnych czarnych 17"stkach i ciemnymi szybami A ty dalej na tego accorda polujesz?


Byłem dziś od rana na grzybach.. w sumie nie lubie samemu łazić po lesie, ale i tak nie miałem nic do roboty..grzybów niet, ale jagódek i pojadłem i przywiozłem

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7348
Jestem po operacji przegrody nosowej.
Dwa razy się zastanówcie zanim to zrobicie.

24 godziny okropnego bólu ...

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
A ja właśnie w te wakacje mam zamiar zrobić.... tzn miałes zablokowaną i miałes łamanie przegrody, dobrze rozumiem?
A co do bólu..znajoma miała 2 tyg temu i mówiła, ze prawie nic nie boli..
No i wiecznie oddychać przez usta- chyba się jednak i tak zdecyduję...

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7348
Nic nie boli?
Kobiety inaczej postrzegają ból.
Ja omal nie zwariowałem.

Miałem lekkie skrzywienie i dysproporcję przepływności lewy otwór nosowy = 600, prawy = 200 (norma = 400). No i lekarka mnie namówiła ...

Jeżeli masz całkowicie zablokowaną jedną stronę to chyba warto w moim przypadku sens był taki sobie ...

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
"A ty dalej na tego accorda polujesz? "

sam bym zapolował ... ale nie stać

za tanio puszczasz jeśli jest jak napisałeś

"Ja omal nie zwariowałem. "

pussy

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
również uważam że niedoceniasz furki.
Poczekaj troszke a nawet i na wyższą cene znajdą się chętni.

accordy fajne są,ale z tej klasy bym wziął coś innego,moze dlatego że nie jestem fanatykiem szybkiej i energicznej jazdy. Bardziej cenie przestrzenność,wygode i komfort

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Kobiety inaczej postrzegają ból

bo trzeba być twardym chvjem, a nie miękką pipką!


jak już nam sie otomoto.pl zrobiło w temacie, to ja szukam sobie VW Golfa albo Peugeota 206/207 ale chyba zdecyduje sie na import, bo znajomy ma ściągać dla siebie z Dojczlandii

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
"bo trzeba być twardym chvjem, a nie miękką pipką!"

a na pograniczu?
maiża w muszli?
małża o konsystencji konia?

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Lady a dokładnie to z jakiego przedziału cenowego i o jakich parametrach szukasz tego autka?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Queblo,

benzyniak 1.2-1.4, rocznik 199x, bo planuje wydać max 5 tysi ze wspomaganiem kierownicy i poduszkami powietrznymi, natomiast bajerków typu klima nie musi mieć, alufelgi mile widziane, ale jak będą zwykłe to po prostu normalne kołpaki dokupie no i żeby nie miał jakiegoś masakrycznego przebiegu raczej nie sedan, a czy 2 czy 4-drzwiowy to mi wszystko jedno

generalnie na otomoto.pl znalazłam pare ofert, ale nie wiem, czy nie zdać sie na tego mojego znajomka, bo on sie zawodowo zajmuje importem aut z całej zachodniej Europy

zabija mnie tylko wysokość samych opłat typu podatek od recyklingu, OC, AC, tablice itd a na OC nie będe mieć zniżki bo to mój pierwszy samochód, a chce go już wziąć na siebie...

dobranoc

Zmieniony przez - Lady M w dniu 2009-07-10 23:31:13

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boks i pływanie

Następny temat

Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców Low-Kick, 29-31 maja 2009, Skarżysko Kam.

WHEY premium