SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamiana ćwiczeń w Lafayu - pytania

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Panowie, a możliwe jest przybieranie masy bez dużej ilości tłuszczu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Zrobiłem przed chwilą 3x10 +10kg
Skoro ja mogę, a nie ćwiczę zupełnie na wytrzymałość, a moje przerwy wynoszą zazwyczaj około 2/3min. To osoba która będzie tak ćwiczyła, spokojnie to zrobi.
Po drugie, nikt nie każde doczepiać od razu 10kg. Ja myślałem o dużo mniejszej ilość np. +2kg co 1/2tygodnie.
Chociaż coś czuję, że przy takim treningu, szło by to dużo syzbciej.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
He Got Game
tak Moje Imie wyciskanie leżąc


To dobrze pisalem o dipsach, tez sa na klate i pozwola ja wytrenowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Tak, można zdobywać suchą masę. I do tego właśnie świetne są intensywne trening, z krótkimi przerwami. Jak proteo system. :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Venc no wiedzy Ci nie odmówię dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale sam widzisz w swoim treningu przerwy masz 2-minutowe. Domyslam sie cel masa/sila?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
masa siła tak


to do Venc'a sry

Zmieniony przez - He Got Game w dniu 2012-06-01 18:08:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
venc nie chce jakos podwazac Twoich umiejetnosci, ale zrob 6x10 a nie 3x10 bo jednak 5 i 6 seria to przeginka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Diego - recomp. Tylko zauważ, lafay = wytrzymałość. Ja tak jak zauważyłeś, ćwiczę na siłę, rzeźbę i masę. Ale nie na wytrzymałość.
Lafay buduje mięśnie inaczej niż treningi ze sztangą, dużymi obciążeniami i dłuższymi przerwami.

GSMT
Nie podważasz żadnych moich umiejętności, bo jestem leszczem. Zapomniałem że w lafayu jest 6 serii, zdawało mi się że 3. 6 serii, z 10kg przywieszonymi do paska już nie wykonam. Ale tak jak pisałem, nikomu nikt nie każe, od razu dowalac 10kg do paska. Progresja 1/2kg na tydzień, będzie wystarczająca. Zapewniam Cię, że organizm spokojnie może sie do czegoś takeigo zaadaptować.
Ja sam, na początku nei wierzyłem w lafaya. I nie potrafiłem wykonać nawet 6 serii po 8dipsów. Po prostu nasze ciało adaptuje sie do konkretnego wysiłku.
Tak samo sprinter nie będzie dobry w maratonach, a maratończyk w sprintach. (no wiadomo, jeden i drugi przebije normalnego człowieka, ale nie o to mi chodzi, ale chyba się domyślacie) :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
no rozumiem Cie, duzo zalezy od organizmu, od tego jakie sie ma wlokna miesniowe, ja mam przewage FT i nie idzie mi za bardzo z wytrzymaloscia, chociaz nie wiem czy "teorie" dot. treningu na silowni mozna stosowac w bodyweight
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny i poprawy

Następny temat

Pompki

WHEY premium