SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamiana ćwiczeń w Lafayu - pytania

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
czyli mozna dojsc do wniosku ze jednak kiepsko da sie zmodyfikowac lafaya, i wychodzi na to ze fbw lepsze

affro
bylem na 8 i nie przypadl mi wcale do gustu, moze z tego wzgledu ze sporo waze i juz nie wyrabialem z wytrzymaloscia

Zmieniony przez - gsmt w dniu 2012-06-01 16:54:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
No to moim zdaniem powinieneś zrobić obwód III, III, IV ale pod wytrzymałość. Wtedy na pewno kolejne poziomy sprawiałby mniejszą trudność.

Ile ważysz?

Jeśli chodzi o modyfikację to ja spróbuję tak jak napisałem dopiero przy obwodach.

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem modyfikowac mozna, ale jezeli masz juz doswiadczenie z tym treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
wole isc w mase niz na wytrzymalosc, akutalnie waze tyle ile mam w profilu, ale zimą gdy robilem lafaya na dworze w ubraniu dochodzilo do 90kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
No to ja już nie wiem sam do hoya

zadowolony byłem z tym lafayem a tu tak piszecie że już się zakręciłem

Zmieniony przez - He Got Game w dniu 2012-06-01 17:07:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
no mozna sie zakrecic, ale tez jest opcja ze jedziesz lafayem jakis czas zeby sie wdrozyc w temat, a potem fbw;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Tzn ja już takie ćwiczenia podstawowe mam za sobą i wgl ale mam ogromną chęć zacząć tego Lafaya ze względu na to, że pomoże mi on podciągnąć się z ilością wykonywanych powtórzeń w dipsach, podciąganiu i to jest najlepsze / Jednak jestem już zdecydowany tak jak pisałem F / E zamieniam na wykroki i przysiad bułgarski 3x10-12 / K2 będę robił bo innego wyjścia nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Jeszcze drążek skołuje, bo mam w kuchni w futrynie ale specjalnie ze strychu schodzić nie będę / 150cm może coś w castoramie/nomi znajdę i zaczynam ostry hardworkout tym razem bez żadnych przerw

Zmieniony przez - He Got Game w dniu 2012-06-01 17:21:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Powiecie mi tylko, czemu mniej powtórzeń to masa?
Jest wręcz przeciwnie, to na masie mamy robić więcej powtórzeń, by odpowiednio uszkodzić włókna mięśniowe. To wtedy spożywamy dużo żarełka, żeby mieć tez energię na ciężkie serie z dużą ilością powtórzeń.
To właśnie na redukcji, powinniśmy ograniczyć ilość powtórzeń do minimum 5-8, bo jesteśmy na deficycie kalorycznym i trzaskanie wysokich repsów, nas po prostu zniszczy.

Dziękuję za uwagę, sorrki za błędy.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Venc ale sądzisz że dobrze postąpiłem z tym?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny i poprawy

Następny temat

Pompki

WHEY premium