SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamiana ćwiczeń w Lafayu - pytania

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Nie podbijam się. To tylko złudzenie. Zapewniam Cię że to tylko ruch nóg, spowodowany rozluźnieniem i spięciem ciała.
Jakbym schodził do 90 stopni byłoby łatwiej. Ale już mi się nie chce od nowa nagrywać, bo jutro mam trening klatki i jak się za mocno spompuje to jutro będzie jeszcze jakiś regres XDD

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Venc, nie pisalem o pomaganiu nogami :) Zatrzymaj ruch na dole na ulamek sekundy, a nie idz od razu do gory jak tylko zejdziesz do odpowiedniego konta. Zrobisz mniej powtorzen, ale zmeczysz sie bardziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
chyba konta w banku przepraszam musialem napisac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
ale do kogo adresujesz ten post? ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
To widocznie nie zrozumialem do ktorej czesci z mojej wypowiedzi ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
MojeImie, ale po co miałbym to robić?

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Zeby cwiczenie stalo sie ciezsze i sila poszla w gore?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Po co miałem sobie utrudniać "pokazówkę"? xD

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Mozesz to tez przyswoic do swoich treningow. Widzialem jak robisz cwiczenia i szczerze nie zachwycaja mnie :) Tylko sie nie obraz :*
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny i poprawy

Następny temat

Pompki

WHEY premium