SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamiana

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 843

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1493
witam
mam takie pytanko.czy jeżeli nie mam drążka mogę zamienić to ćwiczenie na wyciąg?
plan treningowy mam taki:
https://www.sfd.pl/Plan_treningowy_dla_osób_początkujących-t359947.html 

http://www.arena-club-kokocko.yoyo.pl/index.php?ap=355 >>>zapraszam na forum najlepszego klubu w POLSCE

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
Możesz zamienić, ale pamiętaj że to zamiennik gorszy i słabszy brat drążka postaraj się o drążek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10721
jak to sie dzieje ze kulturysci sciagaja wiecej niz waza, czemu nie zaczynaja sie podciagac? ciezar powinien ich przewazac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
sam spróbuj to zobaczysz że ściągniesz więcej niż ważysz czasami mają takie blokady na uda żeby ich nie wyrwało do góry przy ekstremalnych ciężarach. A podciągać podciągają się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10721
no ja wlasnie sie pytam jak to mozliwe, bo tu czytam na forum, ze sciagaja wiecej, wiec ich powinno w gore niesc na tym wyciagu, i mnie to zaskakiwalo. czyli sa przymocowani do podloza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
nie tyle są przymocowani co mają takie blokady na udach by ich nie unosiło. Gdzieś miałem filmiki jak odkopię to zarzucę o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10721
dziekue. wiec skoro unosi dopiero przy duzych ciezarach, to moja wyobrazni fizyczna cos szwankuje. myslalem ze jak jest juz ciezar ciala to czlowiek powinien zaczac sie unosic.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST HIT FBW różnice

Następny temat

Przetrenowanie? i co dalej?

WHEY premium