SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamiana ćwiczeń w Lafayu - pytania

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
dobra up mam odp na to co tutaj pisalem

Zmieniony przez - gsmt w dniu 2012-06-01 16:38:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Ciekawa koncepcja, jednak ja zostanę przy swoich obwodach :D

Wszak przerobienie całego II, III i IV poziomu z 10kg :D będzie bardzo ekscytujące.

Tylko wtedy taki 6 poziom trzeba było zacząć na wyższych zakresach :D ale na razie nie wybiegam tak daleko w przód, wszak dopiero I poziom

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Ja to widzę tak: Zaczynam Lafaya dochodząc do 15 powtórzeń w dipsach i podciąganiu - progresuje już obciążeniem tylko te 2 ćwiczenia... & Zamiast pistoletów obok futryny daje wykroki, a zamiast przysiadów z wyskokiem daje przysiad bułgarski... K2 nadal nie wiem, może pompki tyłem ? + jakiś minimalny ciężar po przekroczeniu 15 powtórzeń ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 67 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 533
A nie wiecie jakie ćwiczenia się wykonuje w treningu Lafaya i ile serii?
https://www.sfd.pl/[BLOG_BOKSERA]_Przygotowania_do_zawodów//bokser7393-t607548.html
co prawda jest tu troche ćwiczeń ale nie wszystkie i grzebałem w neci i nigdzie nie mogę znalezć treningu lafaya.

Uczony jest człowiekiem, który wie o rzeczach nieznanych innym i nie ma pojęcia o tym, co znają wszyscy;(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Trening Lafaya, to nic innego jak trening z książki "Trening siłowy bez obciążenia" autorstwa Pana Lafaya. Także albo pozostaje Ci kupić wersję papierową albo poszukać gdzieś w internecie w formacie pdf.



Zmieniony przez - Affro w dniu 2012-06-01 16:46:33

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
a teraz mam takie pytanie, skoro hgg robi mase i przykladowo robi zmodyfikowane dipsy, to nie powinien zwiekszyc przerw miedzy seriami? te 25s to zdecydowanie za malo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gsmt dlatego ja bym bral FBW w tym przypadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
To niech najpierw się zdecyduje czy robi Lafaya czy FBW, jak Lafaya to czasu przerw bym nie zmieniał tylko słuchał się tego co jest napisane, bo inaczej jaki to ma sens. Robisz masę to robisz mniej powtórzeń, szybciej przechodzisz poziomy, trzaskach parę obwodów i dalej ;) robisz swoje.

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
jak dla mnie lafay konczy sie na 7 poziomie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Dlaczego? Anton i Clow chyba są na VIII i sobie ten poziom chwalą, sam bym chciał kiedyś skończyć całą metodę ale zobaczymy pożyjemy.

Cierpliwość to piękna sprawa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny i poprawy

Następny temat

Pompki

WHEY premium