SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z JAKIMI PARTIAMI MACIE PROBLEM ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8149

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
nie lubie tricepsow -****owe cwiczenia na tricpesy sa ;]

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 892 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17942
najlepiej mi rosną plecy i nigdy niemiałem z nimi problemów za to najgorzej klatka (trening to plan mawashiego "porusz swoją klatke"-masa)przedramie też zabardzo nie rośnie

belzybub może właśnie w tym tkwi problem katujesz bicepsy dużym ciężarem, mało powtórzeń i idzie siła a masa słabo pomyśl nad treningiem z powtórzeniami 16-8 mniejszym ciężarem bo biceps nie jest stworzony do tachania dużych ciężarów jak nogi, klatka czy plecy Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
mi wszystko idzie zle oprocz prostownikow i brzucha

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 852 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18301
ach te bicepsy

.:: Kaito Stalowa Wola ::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 437 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5984
mi najlepiej ida plecy, bic, tric, najgorzej to chyba barki, sila poszla niesamowicie odkad zaczalem cwiczyc, ale cos nie chca w kulke sie uformowac , z sila klaty tez jest problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 716 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9168
Ja ogólnie pod względem siły i masy mam zastój na wszystkie partie prócz pleców i nóg(może dlatego że tych 2 ostanich jakoś specjalnie nie robie i ciągle mam przerwy ale jak juz cwicze to idzie calkiem calkiem..np mialem rok przerwy pocwiczylem 2 miechy i udalo mi sie pociagnac 150X3 ale teraz znowu już 1,5 miecha nie robiłem )
A najmniejsza partia to zdecydowanie klata jakaś jest dziwna bo 80%akrtualnego maxa podnosze aż 10 razy więc mega LOL

ps.Pakistan nie masz może rodziny w antoninku?

--pomogłem??-daj soga--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3189
Antoninek ... raczej nie
Jeśli tak to daleka...

Kurde, dużo osób ma najsłabszą klatę, może to dlatego, że każdy by chciał mieć klate jak Arni. Jedyne w co trzeba się uzbroić to cierpliwość...

Barracuda BJJ Team - Poznań

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 967 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40935
pod względem siły najsłabsze mam barki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
moimi najsłabszymi partiami są łapy no i klata ... Barki mam z czarnobyla, mogę ich nie ćwiczyć a i tak ****y rosną

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
ps ja dla odmiany obok tematu: zauwazyliscie ze tutaj widac jak na dloni teorie krzycha ze najwiecej klopotow mamy z partia ktora jest dla nas najwzzniejsza przez plaska/monotonie/nie kombinowanie? bynajmniej statystycznie:)

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na BARKI

Następny temat

Plan treningu do poprawki (;

WHEY premium