SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wstrzemięźliwość od sexu w dni treningów??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 107
Witam wszystkich. Wiem, że moje pytanie może być dla wielu śmieszne ale mimo to zadam je i mam nadzieję, że ktoś mi da rade. Otóż trenuje boks ale ostatnio kumpel powiedział mi, że w dzień treningu nie powinno się "iść do łóżka z laską" itp... Nie wiem tylko dlaczego. Myślę, że jaja sobie ze mnie robi. Prosze Was o opinie.

TTomoss

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Po pierwsze nie wiem po co odswierzac, po drugie:
przed nie wskazane, w trakcie nie wskazane, po niewskazane...
Wstapmy do zakonu.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 140 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26682
zależy czy to seks przedmałżeński czy nie.. ;x

when you're not training somebody else is training to kick your ass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 227 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2918
No i którą ręką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 107
Pytam serio nie powiem ze jestem święty bo tak nie jest i czasem ręką też sobie dogadzam no ale pytam czy ogolnie sex albo onanizm negatywnie wplywają na kondycje podczas treningu

TTomoss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2211
Sam potestuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10407
jak dla mnie to ma wpływ wyłącznie pozytywny - nie kumam tego typu teorii...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9787
kiedyś tak uważano, że po seksie ma się "miękkie nogi", był taki film "Wściekły Byk" z Robertem Deniro. Tam było to pokzane dość obrazowo.
Moim zdeniem jeśli to nie orgia to nie powinno być problemów. Inną kwestią jest moralność, Ja jestem przeciwnikiem seksu pozamałżeńskiego, ale to nie temat na to forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Ja jestem przeciwnikiem seksu pozamałżeńskiego,
Wymiękłem
Ale jak kolega słusznie zauważył to nie temat na to forum.

A co do tematu powiem tak że faktycznie seks przed samym treningiem nie jest najlepszym wyjściem, wiem po sobie. Kiedy czasem niemal zaraz po seksie leciałem na siłownie albo MMA. Byłem nieco leniwy, ospały bez większej energii i zapału.
Ale jeżeli ten seks jest już jakieś 2-3 godziny przez treningiem to nie ma problemu.
Poz

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 117 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4957
ja na treningu jak ktoś wyżej opisał ospały zabardzo zrelaksowany i wogóle nie ta ziemia hehe pozdro:) ale jeśli to jest przed VT to przyjme pare ,,otrzeźwiaczy'' i już wracam do rzeczywistości heh pzdr ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
na logike: seks to ogromna strata kalorii,a co za tym idzie spory wysiłek wiec jak się meczysz przed treningiem to na sam trening masz już mniej pary...
ale to tylko czysto "inżynieryjne" myślenie jak jest z biologocznego punktu widzenia to nie mam pojecia.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10407
ej z tym wysiłkiem to bez przesady....
a oral ?? - wtedy w ogóle nie musisz się ruszać - tylko czekasz aż panna zrobi swoje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

używanie słów wulgarnych w miejscu publicznym=500zł pomocy

Następny temat

Złamany nos na trenigu?

WHEY premium