SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wstrzemięźliwość od sexu w dni treningów??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8856

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
TTomoss, masz do jutra czas na przemyślenia czym można się dzielić na forum, a co należy zachować dla siebie.

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
od razu mowie ze nie onanizuje się
jestem z ciebie dumny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Chodzi wlasnie o testosteron, ktorego po seksie jest duzy spadek. Testosteron ma wplyw anaboliczny. Jest odpowiedzialny za plec i wszystke z tym zwiazane przemiany.
Wiele sterydow pobudza produkcje testosteronu. I pozniej wiecie jak sie wyglada. Czlowiek jest bardziej nabuzowany bardziej agresywny i silniejszy. Nadmiar testosteronu tez nie jest dobry.
Organizm przyzwyczaja sie do jego produkcji lub nadmiaru. I stara sie to regulowac.
Jesli jest to zwykly trening mozecie byc po prostu bardziej zmeczeni lub miec mniejsza pare (miekkie nogi itp) ale w zdrowym ciele testosteron szybko sie uzupelnia.
Gorzej jesli sprawa dotyczy np. zawodow wtedy seks jest niewskazany. Bo poziom testosterenu wplywa posrednio na sile i wytrzymalosc.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Kask juz w sumie wytlumaczyl
Dodalbym, ze w Twoim wypadku (jezeli masz taka mozliwosc) korzystniej byloby (przynajmniej jesli chodzi o sam trening ) przleozyc upojne chwile na czas po treningu. Natomiast samo pytanie nie wydaje mi sie glupie- chyba nawet Ali mowil kiedys, ze przed walka sie wstrzymuje.
Pzdr.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2144
Jesli wpada sie w nurt,robi pewne sprawy systematycznie wyrabia sie przyzwyczajenie,kondycyjne,wytrzymalosciowe itd- mozna byc spokojnym - nie ma tak wielkiej fali uderzeniowej,jesli chodzi o spadek sily,a nawet jak ma to miejsce,to i tak po godzince mozna dalej spokojnie funkcjonowac.Sex podwyzsza hormon szczescia,samopoczucie staje sie pozytywne,czujemy sie podbudowani,spelnieni,wyluzowani - wiec trening staje sie tymbardziej przyjemniejszy i efektywniejszy!
Marta

wild punch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
U kobiet na pewno
Wyluzowani to mozemy byc na jodze a tu potrzebna jest pelna koncentracja. Po treningu to co innego

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Wyluzowani to mozemy byc na jodze Jak zaczynałem też chciałem być pokojowym wojownikiem Oduczył mnie tego naładowany testosteronem i agresją 18-latek.

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2144
kobieta zarowno jak mezczyzna jesli traktuje na powaznie trening i z pasja, musi skoncetrowac sie w 100% wiec nie ma zadnego odstepstwa ze wgl na plec.Poprostu wiem, ze swojego doswiadczenia ze nie mam problemow z tym o czym mowa jest jasna,i czuje sie po tym,skoncetrowana,zmobilizowana,wyluzowana, i naladowana pozytywna energia.zdecydowanie.zreszta taki zestaw to kwestia przyzwyczajenia jak mycie zebow , zdwojony wysilek wkoncu staje sie norma,zadnym odstepstwem.
pozdrawiam.

ps aa codo wyluzowania, bzdura? przeciez wlasnie o to chodzi,bynajmniej w moim przypadku,w boksie byc spietym tojeden z glownym bledow, i efekt na minusie,trzeba byc gibkim,miesnie rozluznione,chyba sie rozpisywac nie musze w tak oczywistej kwestii....
'wyluzowany' = rozluzniony, kpw ? ;)
M



Zmieniony przez - xwmn w dniu 2007-09-25 21:53:31

wild punch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
Kask skąd info o spadku testo po stosunku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Xwmn, wybacz ale jako kobieta o działaniu testosteronu masz raczej nikłe pojęcie, więc może powstrzymaj się od arbitralnych komentarzy. Poza tym racz zauważyć, że nikt nie mówił o byciu spiętym, ale o agresji i motywacji. Nie wiem jak Wy kobiety czujecie się po stosunku, ale my zazwyczaj przebywamy w błogostanie bynajmniej nie sprzyjającym bijatyce i jakimkolwiek formom wysiłku. Facet nabuzowany testosteronem jest zwyczajnie bardziej skoncentrowany, bardziej wkurzony i bardziej skłonny kimś "pozamiatać". Tu działają pierwotne instynktu. W końcu od pradziejów powodowani testosteronem praliśmy się o laski Dlatego właśnie tych aspektów stety czy niestety kobiety nigdy nie zaznają.
K3ho, co do spadku testosteronu po stosunku, ja też gdzieś czytałem, że podczas samego stosunku jego poziom rośnie a po ejakulacji dość drastycznie spada. Niestety sam nie pamiętam skąd ta informacja, więc też chętnie poznam jakieś źródła

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

używanie słów wulgarnych w miejscu publicznym=500zł pomocy

Następny temat

Złamany nos na trenigu?

WHEY premium