SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wracajacy problem z plecami

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 259
Witam.Zaczalem cwiczyc w domowych warunkach tzn. sztanga hantelki i laweczka po ponad rocznym okresie przerwy jednak zauwazylem ze z biegiem czasu powrocil stary problem a mianowicie przeszywajacy bol w dolnej partii kregoslupa.Z kazdym treningiem boli coraz bardziej,nie wiem co robic poniewaz wczesniej tak samo bylo jednak zrzucalem to na nieodpowiednio wykonywane cwiczenia jednak teraz poprawnie wykonuje co prawda mniej boli niz przed rokiem jednak boli.Mysle ze boli mnie przez martwy ciag itp. tzn sztanga podnoszona stojac. czy wiecie cos na ten temat?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
ile masz lat, wzrost waga i dokładniej opisz plan ćwiczeń.
Może idź do lekarza.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 259
20 lat 173cm ok 68kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8791
Możliwe, że powodem jest martwy ciąg. Ale najlepiej zrobisz jeżeli skonsultujesz sie z lekarzem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 259
a plan zajec to rozgrzewka- najpierw machanie rekoma przysiady brzuszki krecenie biodrami sklony motylek,wyprowadzanie ciosow w powietrze,i z dosiadu ,rozne kombinacje ciosow a potem sztanga tnz wyciskanie na klate obciiazenie to 30 kg, biceps sztangą, wyciskanie sztangi siedzac za plecami(sztanga), biceps hantelkiem, stojac martwy ciag i stojac odmiana martwego ciagu(nie wiem jak sie mowi) a bol odczuwam lezac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Prawdopodobne może być to że nabawiłeś się kontuzji wcześniej i teraz powróciła. Idź do lekaża niech zbada ci plecy, a jeżeli nic nie wykaże odpuść sobie martwy ciąg. Jest to jedno z ćwiczeń najbardziej działające na kręgosłup. Lepiej uważaj i przynajmniej na razie odpuść sobie ćwiczenia obciążające plecy, idź do lekarza i jeżeli nic nie wykarze to znaczy, że musisz sobie po prostu darować martwy ciąg. Pozdro i mam nadzieje że to nic poważnego. Zdrowiej szybko.

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2008-05-17 22:53:21

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 259
Dzieki Venc1Lq .Pojde do lekarza i dodam ze mam skrzywienie kregoslupa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Masz szkrzywienie kręgosłupa mówisz.

Tu masz troche na temat kręgosłupa i jak go leczyć w domowych
warunkach.

https://www.sfd.pl/Prostujemy_swoje_plecy-t150514.html

Do lekaża jednak idź bezzwłocznie.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 981 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6852
1. Martwy ciag, martwy ciag rzymski, przysiady, wszelakie wyciskania w staniu, ugiecia ramion ze sztanga stojac jesli wykonujesz bujanie ciala, narzucanie sztangi na klatke piersiowa, brzuszki przy braku ugiecia nog w stawiach biodrowych, podciaganie sztangi w opadzie to cwiczenia ktore potencjalnie moga stanowic o dyskomforcie w okolicy ledzwiowej.
2. Jakie to skrzywienie? Tzw plecy plaskie, poglebiona lordoza czy skolioza?

Zmieniony przez - Rohan w dniu 2008-05-18 09:15:03

tere - fere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 259
Dzieki chlopaki za pomoc.Do lekarza rejestruje sie w poniedzialek rodzaj skrzywienia nie wiem jaki mam ale jest to spowodowane nieodpowiednim siedziem na krzesle
...
Napisał(a)
Usunięty przez Mawashi za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 259
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepraszam, znaczy prosze o ocene.

Następny temat

Trening

WHEY premium