SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wooda - tylko bez skojarzeń :) Początki - trening, dieta itp.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1590
ojan

Ból brzucha aż do konieczności zrobienia wolnego (od pracy czy treningu) trochę niepokoi.
Jeśli potem jest rozwolnienie to spoko a jeśli powtarza się co jakiś czas to chyba potrzebna wizyta lekarska.


Póki co nie będę robił paniki, zobaczymy jak będzie dalej.

Wczoraj byłem jeszcze trochę wymęczony ale trening zaliczyłem: Shoulder & Arms oraz AB Ripper X

Diety nie wrzucam bo mało co jadłem, wolałem trochę dać odpocząć żołądkowi.
Zobaczymy czy dzisiaj już będzie ok.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1590
Cześć!

W czwartek joga - pewnie znajdą się wielbiciele ale to nie dla mnie, od cholery rozciągania (robię w niedzielę) i zestaw wygibasów, do wykonania których trzeba mieć gibkość kota. Zobaczyłem, spróbowałem i wiem, że już tego nie powtórzę. Chyba nigdy w ciągu 1,5 godziny tyle razy nie ziewałem :) Zamiast tego wrzucę chyba HIITa na rowerku.

Wczoraj Legs&Back oraz AB Ripper X, całkiem OK.

Ogólnie po każdym treningu siłowym mam zakwasy wiec chyba jest OK.

Jutro wskakuję na wagę i robię pomiary bo wyraźnie chudnę.

Wrzucam wczorajszą miskę.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1590
Wczoraj Kenpo X, dzisiaj rozciąganie.

Poniżej wczorajsza miska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1590
Po dzisiejszym rozciąganiu zrobiłem pomiary bo wyraźnie schudłem.

Waga - 72,4 kg (-3)
Pas - 91 cm (-3)
Klatka - 101 (-3)
Biceps - 32 (-1)
Udo - 51 (-1)
Biodra - 96 (-1)
Przedramię - 27 (0)
Łydka - 36 (-1

Reasumując w 2 tygodnie na LC straciłem dokładnie 3 kg, wydaje mi się że trochę zbyt dużo.
W pasie -3 cm, czuję różnicę jak zakładam spodnie :)
Niestety jak widać powyżej poleciały wszystkie inne wymiary a z tego już się nie cieszę.
Żona zagroziła, że z takim chuderlakiem nie będzie sypiać :(

Nie wiem czy nie powinienem trochę do miski dołożyć?
I pytanie do kabo (jako speca od LC) - czy mogę już dołożyć trochę węgli do miski?

Z góry dzięki za wszelkie sugestie.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - wooda w dniu 2014-12-21 13:35:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
hehe, nie wydaje mi się żebym był specem ;), ale dołożyć możesz - do max 100-150 jak chcesz utrzymać konwencję LC
obwody poleciały bo zeszła woda, którą węgle trzymały, standardowa sprawa na LC,
trzymaj czysta michę, lekko ujemną, mało węgli i musi działać, nie ma innego wyjścia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131096
kabo9 ma rację
zeszła woda
pokaż sylwetkę
tłuszcz przy takiej wadze tak szybko nie schodzi
dobry kogut nigdy nie jest tłusty - niech się żona nie martwi

Zmieniony przez - ojan w dniu 2014-12-21 16:24:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1590
No to mnie pocieszyliście :( Miałem nadzieję, że tłuszcz zaczął się topić. Zrobie jakąś fotkę to wrzucę.

Zmieniony przez - wooda w dniu 2014-12-21 17:10:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1590
Witam po dłuższej przerwie!

Urlopowałem się i nie zaglądałem tutaj co nie oznacza, że odpuściłem :)

Co prawda w same święta na kilka dni odpuściłem treningi (w sumie 3 dni) i oddałem się wielkiemu żarciu ale zaraz po do nich wróciłem.

Przez ostatnie 2 tygodnie nie liczyłem miski, co prawda węgli jadłem mało ale na pewno dieta całościowo była mocno na plus (przywiozłem od rodziców od cholery pysznego żarcia swojskiej roboty,głównie mięcha i trzeba było to zjeść :) )
Jakiś lekki progres w treningu jest, dobre to zapisywanie bo za każdym kolejnym razem próbuję zwiększyć ilość powtórzeń.

W każdym razie jadę dalej z treningiem, notuję miskę żeby trzymać węgle w okolicy 100g i zobaczymy :)

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131096
Święta minęły a fotki nie ma!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1590
No fakt. W sumie to nie wiem czy jest co pokazywać hehe ale obiecuję, że na weekendzie zrobię i wrzucę :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

38 lat program treningowy 2 dniowy

Następny temat

Pomoc dla małego Igorka - serdecznie zapraszamy !

WHEY premium