SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wooda - tylko bez skojarzeń :) Początki - trening, dieta itp.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1590
Witam!

Środa - Shoulder & Arms, AB Ripper X

Czwartek - zamiast Jogi trzasnąłem sobie Focusa z szanowną małżonką :)

Wrzucam miskę z dwóch ostatnich dni.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1590
Wrzuciło się 2 razy więc wywaliłem.

Zmieniony przez - wooda w dniu 2015-01-09 11:09:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1590
Witam!

Piątek - Legs&Back oraz AB Ripper X
Sobota - Kenpo

Od jutra zaczynam ostatni tydzień 1 fazy P90X.

Wrzucam miskę z 2 ostatnich dni.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1590
Obiecałem wrzucić fotkę więc wrzucam.

Żeby było jakieś porównanie na fotce są 3 zdjęcia - sierpień, grudzień i z dzisiaj.
Odpowiednio waga - 77, 75, 73
Pas - 95, 94, 91

Nie wiem, albo moje oko jest mało wprawne ale za bardzo różnicy nie widać.

W każdym razie jadę dalej :)

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 320 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5191
faktycznie dużych zmian nie ma , ale porównaj sobie brzuch na 1 i na 3. Widać też zmiany w okolicy klatki piersiowej na + (szkoda że słabe zdjęcie).
Co do diety to widzę że znowu zmiana, paelo odeszło.... pisałem ze będzie ciężko, ale najważniejsze żebyś się dobrze czuł.
Ja sam planuje spróbować diety LC od czerwca, około 2 mce, zobaczymy jak pójdzie.
Jak wyniki siłowe i podciąganie , do przodu?

pozdrawiam i pracuj dalej, a efekty bedą

Zmieniony przez - pabelo w dniu 2015-01-11 22:02:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1590
Dieta dalej w konwencji LC tylko już nie tak radykalnie jak przez pierwsze 2 tygodnie, staram się nie przekraczać 100g węgli.
Progres siłowy jest, podciąganie też do przodu.
Ten tydzień jest w rozpisce bez ćwiczeń siłowych, od następnego faza 2, są chyba jakieś nowe zestawy.
Planuję trochę zwiększyć obciążenie, pewnie kosztem ilości powtórzeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1590
Witam!

Zacząłem ostatni tydzień pierwszej fazy PX90.
Wczoraj wypadała Joga ale nie lubię tych wygibasów i zrobiłem sobie Plyometrics.
Dzisiaj Core Synergitics - nowy zestaw dziwnych ćwiczeń, nie znałem ich więc musiałem często po kilka razy film puszczać żeby załapać o co tam chodziło, uczucia mieszane.

Wrzucam wczorajszą miskę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1590
Znowu dwa razy wskoczyło :(

Zmieniony przez - wooda w dniu 2015-01-13 20:46:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1590
Cześć!

Słabo u mnie z czasem ostatnio dlatego braki w dzienniku ale codzienne treningi są.
Skończyłem pierwszą fazę P90X i od wczoraj zacząłem drugą.
Zrobiłem małe podsumowanie i pomiary, poniżej wyniki.

Poprzednim razem po 2 tygodniach radykalnej LC wyglądało to tak, pisaliście że to efekt pozbycia się wody:
Waga - 72,4 kg (-3)
Pas - 91 cm (-3)
Klatka - 101 (-3)
Biceps - 32 (-1)
Udo - 51 (-1)
Biodra - 96 (-1)
Przedramię - 27 (0)
Łydka - 36 (-1)

A teraz po kolejnym miesiącu wygląda tak:
Waga - 72,1 kg (-0,3)
Pas - 90 cm (-1)
Klatka - 103 (+2)
Biceps - 32 (0)
Udo - 51 (0)
Biodra - 96 (0)
Przedramię - 27 (0)
Łydka - 36 (0)

Różnice co prawda znikome ale za to w dobrym kierunku, chyba wreszcie jestem zadowolony.
Historycznie rzecz biorąc to w pasie miałem nawet 97 więc obecne 90 mnie cieszy, pora złamać (w dół) tą magiczną granicę :)

Jadę dalej bez zmian, dieta LC 2200kcal, z węglami na poziomie 100g. Pasuje mi to :)

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1590
Cześć!

Minął prawie kolejny miesiąc.
Skończyłem drugą fazę P90X i od wczoraj zacząłem trzecią.

Przez ostatni miesiąc starałem się trzymać "na oko" dietę LC i nic nie liczyłem. Chyba nie do końca to wychodzi więc chyba wrócę do ścisłego liczenia.
Dużych zmian nie ma więc wypiszę tylko "mierzalne" różnice:

Waga - 74,1 kg (+2)
Pas - 92 cm (+1)
Klatka - 104 (+1)
Biceps - 33 (+1)
Udo - 51 (0)
Biodra - 98 (+2???)
Przedramię - 27 (0)
Łydka - 36 (0)

Nie wiem czy te 2 kg wagi i +2 cm w pasie to efekt zjedzenia 12 pączków w Tłusty Czwartek? Mam nadzieję hehe
Chyba trochę mięśni w górnych partiach mi przybyło, chociaż "mierzalnie" różnice są minimalne, muszę jakąś fotkę trzasnać.

Progres jest jeśli chodzi o siłę więc zobaczymy jak będzie dalej, muszę chyba tylko znowu dokładnie notować i liczyć miskę :(

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

38 lat program treningowy 2 dniowy

Następny temat

Pomoc dla małego Igorka - serdecznie zapraszamy !

WHEY premium