SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening siłowy tylko dwa razy w tygodniu na redukcji?

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3385

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od początku września planuję rozpocząć redukcję i tak sobie założyłem, że trening siłowy będę robić tylko dwa razy w tygodniu, a w pozostałe dni zamierzam "robić kroki". Czy waszym zdaniem tyle siłki wystarczy, by utrzymać masę mięśniową?
Na redukcji i tak nic nie urosnę, a trening siłowy mocno zwiększa mi apetytu, co po pewnym czasie w deficycie jest problemem i w rezultacie doprowadza u mnie do zaniechania wycinki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proszę o zamknięcie tematu.

Postanowiłem jednak rozpocząć dziennikowanie od nowego wątku: https://www.sfd.pl/Po_mojemu...-t1194424.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 624 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2369
W kwestii minimum volume aby utrzymać wypracowane mięśnie powinno to wystarczyć. Dwa treningi fbw tygodniowo ku temu się sprawdzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12102 Napisanych postów 30521 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130818
DrunkInCarbs
W kwestii minimum volume aby utrzymać wypracowane mięśnie powinno to wystarczyć. Dwa treningi fbw tygodniowo ku temu się sprawdzą.
Też tak uważam
WL, podciąganie, wyciskanie na barki, przysiady objętość wg możliwości wydolnościowych i czasowych.
Sam trenuję grupę mięśniową tylko 2x w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok. Uspokajają mnie wasze opinie. Będę zatem wdrażał swój plan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12102 Napisanych postów 30521 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130818
jarcow
Ok. Uspokajają mnie wasze opinie. Będę zatem wdrażał swój plan
A ile chcesz stracić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
jarcow
Ok. Uspokajają mnie wasze opinie. Będę zatem wdrażał swój plan
A ile chcesz stracić?
8-9 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12102 Napisanych postów 30521 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130818
jarcow
ojan
jarcow
Ok. Uspokajają mnie wasze opinie. Będę zatem wdrażał swój plan
A ile chcesz stracić?
8-9 kg.
To dużo.
Będziesz tu na dłużej (dzielić się jak Ci idzie)?
Obyś nie poszedł za daleko!
Oglądałem redukcję esteticman i wydaje mi się, że wyglądał lepiej 2 tygodnie przed jej zakończeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
To dużo.
Będziesz tu na dłużej (dzielić się jak Ci idzie)?
Obyś nie poszedł za daleko!
Oglądałem redukcję esteticman i wydaje mi się, że wyglądał lepiej 2 tygodnie przed jej zakończeniem.
Zastanawiam się nad założeniem dziennika dla większej motywacji.
Nie zamierzam redukować do niskich wartości, sylwetka z ±12-13% spełnia moje oczekiwania
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12102 Napisanych postów 30521 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130818
Nie ma się co po co dłużej zastanawiać.
Mogę Ci zmienić tytuł tego wątku na taki jaki chcesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Nie ma się co po co dłużej zastanawiać.
Mogę Ci zmienić tytuł tego wątku na taki jaki chcesz.
Panie Janku proszę zatem o nadanie odpowiedniego tytułu, od września będę prowadził dziennik. Dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12102 Napisanych postów 30521 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130818
jarcow
ojan
Nie ma się co po co dłużej zastanawiać.
Mogę Ci zmienić tytuł tego wątku na taki jaki chcesz.
Panie Janku proszę zatem o nadanie odpowiedniego tytułu, od września będę prowadził dziennik. Dziękuję
Nadam taki tytuł jaki sobie życzysz ale nie wiem jaki chcesz mieć.
Mnie wydaje się, że obecny też byłby adekwatny - pokazałby innym czy taki model redukcji jest skuteczny.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wyzwanie dla 47 latka na 2 lata!!! Czy dam radę???

Następny temat

Redukcja tłuściocha

WHEY premium